Stichting Jeugdwerk Castenray 8 maart Kienen. We gaan weer gezellig een avondje kienen. Er zijn al veel leuke prijsjes gekocht dus, geef je op en doe mee!! Het kost: 2,50 Opgeven kan t/m 5 maart bij Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl 22 maart Boer en piloot We gaan deze avond weer in het donker naar de Caselse berg om daar het spannende spel boer en piloot te spelen. Het kost €1,- en opgeven kan vanaf nu. Wat er verder noa op de agenda staat: 4 april: 26 april: 16 april: 24 mei 5 t/m 8 juni: 14 juni: 4 t/m 7 juli: Zwemmen Knutselen voor moederdag Bloemenactie Bioscoop Film Vierdaagse Rollebol boeweekend TENNISCLUB OIRLO - CASTENRAY Beste tennisvrienden Het zomer tennisseizoen staat weer voor de deur. Alle junior- en seniorleden kunnen zich bij Lea Houwen weer opgeven voor de tennislessen. Ook kunnen de juniorleden zich tot 9 maart bij Lea opgeven voor de dorpencompetitie. De jaarsvergadering staat gepland op 10 maart. Iedereen zal hiervoor nog een uitnodiging ontvangen Het Bestuur Dutchman Servicemonteur elektro- en besturingstechniek klantenlocaties. Versleijen Agri neemt een prominente plaats in op de Nederlandse markt van automatisering en huisvestiging voor de agrarische sector en is onderdeel van de Versleijen Holding. In de pluivee- en varkenshouderij is de door ons gevoerde Big Dutchman productenlijn wereldwijd marktleider. Wij installeren en onderhouden diverse voer- en huisvestingssystemen. Momenteel zijn wij op zoek naar een Werkzaamheden: Monteren, installeren van en onderhoudswerkzaam heden aan elektrische installaties in de varkens- en pluimveehouderij. Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk op diverse Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Agri B.V., Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Zie ook www.versleijen.com

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 2