CAJEKO DORPSKALENDER Hallo ouders en zangertjes, l.v.m. de toneeluitvoering vervalt deze week de repetitie voor ons. Dit kan omdat we geen belangrijke optredens hebben en dus wat ruimer in de tijd zitten!! Dus een weekje vrij voor alle zangertjes!!!! groetjes, Ria 20 februari 20 februari 21 februari 22 februari 23 februari 24 februari 27 februari 27 februari 27 februari 02 maart 04 maart 04 maart 05 maart 05 maart 12 maart 12 maart 12 maart 15 maart 18 maart Debbie Wismans wist de score te openen door van afstand de 1-0 aan te tekenen. Rosolo, dat zeer geraffineerd en geroutineerd te werk ging, wist ons na 3 minuten alweer op een 1-3 achterstand te zetten. Gelukkig lieten wij ons hierdoor niet van de wijs brengen en zorgden weer voor de aansluiting. Tot rust was het stuivertje wisselen, met een 9-8 stand in ons voordeel mochten we even op adem komen... Het was een pittig duel; onze rivalen waren gemiddeld 2x zo oud als onze ploeg, maar een gebrek aan conditie of gedrevenheid was absoluut niet te bespeuren. Hier konden we dan ook niet op inzetten, zaak was om strijd te blijven leveren en te doen waar we de eerste helft zeer goed mee bezig waren; scoren! De T helft liep ietwat moeizamer dan de eerste helft. Al snel nam Rosolo het roer weer van ons over (10-9), maar ook nu bleven we afwisselen. Helaas wist Rosolo na 2 x 30 minuten aan het langste eind te trekken en 'onze broodnodige' 2 punten mee te nemen naar Reusel. Een score van 14 doelpunten aan onze zijde, mocht helaas niet voldoende zijn voor winst of gelijkspel. Rosolo wist namelijk lx meer te scoren. Wij waren zeer zeker sterk aan elkaar gewaagd en lieten elkaar geen duimbreedte toe. Dat Rosolo uiteindelijk met de punten huiswaarts keert, is zuur, maar zeker ook niet onverdienstelijk voor deze zeer geraffineerde ploeg! Met nog 1 wedstrijd voor de boeg tegen kampioen Altior, kan er nog vanalles gebeuren.... Wij gaan van onszelf uit en zullen wederom alles geven om volgend jaar weer mee te kunnen draaien in deze klasse. We zullen zien De doelpuntenregenval kwam deze middag op naam van: Debbie Wismans (5x), Linda Claessens (3x), Yvonne Classens en Kim Dircks (beiden 2x), Klaartje Philipsen en Astrid Classens (beiden lx). We hopen volgende week ook weer zo trefzeker te zijn en dan wel weg te komen met de winst! We spelen dan om 17.00 uur in Heeswijk-Dinther en hopen op wederom enorm veel steun, we hebben het nodig.... Groetjes SVOC'01 Dorpsraad Castenray; vergadering café De Köster Vrouwen Vereniging; verkoop bij opbod Toneelgroep Vondel; generale voorstelling bassisschool Toneelgroep Vondel; uitvoering Toneelgroep Vondel; uitvoering Toneelgroep Vondel; uitvoering Zonnebloem Oicastrum; high tea Stichting Jeugd- en Gemeenschapshuis "De Wis" Jaarvergadering Casele vur-uut; jaarvergadering café De Köster Carnavalsvereniging; algemene ledenvergadering KBO; vooij aarsdemonstratie Intratuin Venray Zonnebloem Oicastrum; theater tournee KBO; jaarvergadering en feestavond Dorpsraad Castenray; besloten vergadering café De Köster KBO; bedevaart naar de Smakt Vrouwen Vereniging; knutselen De Batavieren; Jaarvergadering Ruiterclub De Eendracht; reünie Vrouwen Vereniging; paasdecoratie maken Nieuwe/gewijzigde data 18-19 april Darten; D-day 29 juni Caselse Bierfeesten

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 22