mwmm aterd i HOEZO VOOROORDELEN Denken jullie bij het woord vrouwenvereniging vooral aan iets stoffigs en oubolligs? Iets waar je Oma vroeger lid van was en dus zeker niets voor jou? Iets waar alleen maar boerinnen lid van waren en zeker geen werkende jongere vrouwen? Misschien wel terecht De vrouwenvereniging van Castenray is gelukkig niets van dit alles. Wij zijn géén onderdeel van een grote provinciale organisatie maar van een een kleine regionale club. Ons eigen clubje bestaat uit 80 van jullie eigen buurvrouwen die samen dingen ondernemen. Zoals jullie weten zijn wij sinds 2005 samen met nog een aantal afdelingen uit de regio lid van de kring Horst. Deze afdelingen hebben sinds die tijd een explosieve groei meegemaakt van voornamelijk jongere leden. Zij willen zich wel eens lekker ontspannen na de drukke werkzaamheden van werk, huis en haard. De gelegenheid hiervoor kan zijn deel te nemen aan onze activiteiten. Dit jaar viert onze vereniging haar 75 jarig bestaan. Een jubileum om even bij stil te staan. Onze voorgangers hebben al die jaren met ontzettend veel inzet de kar getrokken en de vereniging gemaakt tot wat die nu is. Wij doen ons uiterste best dat voort te zetten in de hoop dat over een aantal jaren onze vereniging haar 100 jarig bestaan kan vieren. Wij nodigen jullie daarom uit om lid van onze club te worden en zo dit feest dit jaar met ons mee te kunnen vieren. Kom gewoon met je buurvrouw mee en laatje verrassen. Je bent van harte welkom. wmmM 10 ill - I igii f as*jS38 m.m.v. DJ Harraid

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 10