Katholieke Bond van Ouderen - Castenray KNUPPELS EN KNUPPELINNEKES, RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Bezoek Freulekeshuus 13-02-2008. Speelgoed van vroeger. Op woensdag 13-02-2008 brengen we een bezoek aan het Freulekeshuus waar de tentoonstelling "Speelgoed van vroeger"te zien is. De gids en de entree wordt uit de kas betaald. Hier zijn dus geen kosten aan verbonden. Na afloop gaan we in D'n Tol koffiedrinken (voor eigen rekening). Het vervoer met de auto regelen we met de deelnemers. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk Traktatie Groenploeg K.B.O. Vrijdag 15 Februari a.s. Op Vrijdag 15 Februari a.s. nodigen wij namens de K.B.O. onze mensen uit die het groenonderhoud verzorgen in ons dorp. Wij verwachten jullie met partner op vrijdag 15 Februari om 18.00 uur in ons Chinees restaurant. In verband met de reservering willen wij wel graag weten met hoeveel mensen we aanwezig kunnen zijn. Gaarne opgave voor deelname bij Harry Willemssen tel. 692710 t/m. 13 februari '08 De carnaval zit dur wer op. Ut was un kort, heftig mar biestig schón seizoen. Weej hebbe ut van un andere kant mit gemakt en ut is iets moijs wat ow altied beej blieft. Weej hebbe dur verekkes van genote, alle bals ware moij en de carnaval zelf was 1 groot fieëst. Ut vumamste was dat iederieeën, jong en alt, gezellig het mit gedoan um van dees carnaval te make wat ut is geworre. Dan kunde ok zien dat carnaval in Casele ieder joar wer kei moij is en vural dat ut nog bieëstig left onder de minse. Same mit Jeugdprins Eddie, Jeugdprinses Moniek, Beste knuppel Piet en het Boerebruudspaar Rob en Marisa hebbe we dan ok flink genote van dees dolle dage! Ut gewöne laeve is wer langzaam op gang gekomme en inmiddels heb ik miene vrachtwage uut de vreej gehalt en beej van Leendert schakel ik now mien taendjes wir beej. Weej wille de Carnavalsvereniging, ut bestuur en Vorst Jac toch nog efkes extra bedanke, want die hebbe toch veul vur os gedoan. Ok wille weej, jullie, de Caselse minse bedanke. Want zonder jullie was ut nie zo'n moij fieëst geworre. Carnaval viere dat doe de same en ok dit joar is dat zeker wer gelukt ien ös Schanse Knuppelland! Minse Bedankt! Alaaf PRINS ROEL II PRINSES ESTHER http://castenrav.dorpenvenrav.nl/eendracht Enkele datums om niet te vergeten: Jaarvergadering 28 Februari Oudijzeractie 29 Maart 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3