DorpsWac! voOT Caslteiiiiray KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a S571890 e-mail: deschanscastenrav@,home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 S571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr.07 13 februari 2008 Zaterdag 16 febr. - 19.15 uur: Jaardienst Mina Drüggen-Peeters Overleden ouders Geerets-Classens en dochter Truus Overleden familie Philipsen-Jacobs en Bert Philipsen Sef Duijkers Misdienaars: Iris, Maudi, Luc, Jessey Nu we na het afscheid van pastoor Te Boekhorst nog geen vaste vervanger toegewezen hebben gekregen, kan in voorkomende gevallen(b.v. bedieningen) contact worden genomen met de portier van het ziekenhuis(tel. 522222). In alle gevallen kunt terecht bij de secretaris van het kerkbestuur, Annemie Drüggen, tel. 571862 of bij een van de andere bestuursleden. Paraplubak: Achter in het voorportaal van kerk is een paraplubak geplaatst om in voorkomende gevallen uw paraplu in te plaatsen, zodat u ze niet meer hoeft te laten rondslingeren. Vastenactie 2008 Zoals elk jaar roept de vastenactie op tot bezinning over onze levensstijl en om daarbij ook kansarmen te betrekken. Dit jaar is het thema: de wereld groeit als we delen. Daarom wordt er ook geld ingezameld. De opbrengsten hiervan gaan uitsluitend naar de diverse vastenactieprojecten. Dit zijn kleinschalige en duurzame hulpprojecten die worden opgezet en uitgevoerd door de mensen daar. Dit jaar is de opbrengst van de vastenactie van de meeste dorpen van ons dekenaat voor het project van de uit Oostrum afkomstige Zr.Truus Lemmens, die helaas is overleden. Haar projecten in Karachi in Pakistan lopen erg goed mede dankzij de steun uit Nederland. Daarom willen wij dit jaar deze mensen met onze vastenactie steunen. Om meer uitleg te geven over het werk van Zuster Truus Lemmens houden we een informatieavond hierover, en dit is tevens de openingsavond voor de vastenactie. De heer Cees Wijnands, die een tijdlang in Pakistan heeft gewoond en nauw betrokken is geweest bij het werk van Zr.Lemmens, zal op deze avond een uitgebreide presentatie houden in woord en beeld en er zal een optreden zijn van het Oostrums Gemengd Koor. U bent allen van harte uitgenodigd op deze avond. WOENSDAG 13 FEBRUARI 2008 OM 19.30 UUR IN PARTYCENTUM JANSSEN RAADHUISSTRAAT 1 IN VENRAY Namens MOV werkgroep Mia Janssen Wies Hamsta

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1