15 http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel Extra hulp gevraagd tijdens uitvoeringen. Aangezien voor de geplande voorstellingen in december enorm veel belangstelling was, is besloten om nu drie voorstellingen te verzorgen in plaats van de gebruikelijke twee. Wij zouden het enorm op prijs stellen als er mensen zijn die onze vereniging tijdens deze voorstellingen een handje willen helpen. Bent u degene die dat wil en kan, dan verzoeken wij u contact op te nemen met een van onze leden. Repetities Woensdag 13 februari zal er weer binnen het decor gerepeteerd gaan worden, ledereen wordt verzocht te denken aan de benodigde attributen, kleding etc. In principe worden alle drie de bedrijven doorgenomen. Decor. Afgelopen weekend, maar ook de afgelopen dagen is er hard gewerkt om het decor weer netjes op te bouwen en ervoor te zorgen dat het zo volledig mogelijk is tijdens de repetitie van woensdag. Klucht "Er loopt een streepje door". Zoals bekend hopen wij eind februari een klucht, bestaande uit drie bedrijven met 10 spelers, te weten 5 dames en 5 heren, op de planken te gaan brengen. Een van de heren maakt zijn debuut. De titel van de klucht is "Er loopt een streepje door". Het is geschreven door Berend en Rob Heemskerk. Meestal speelt e.e.a. zich af in een gewone eetkamer. Bij ons bestaat het decor dit jaar een hotel-café/restaurant in een oud kasteel. Een uiterst bekwaam groepje leden verzorgt dit décor tot in het kleinste detail en ziet dit dan ook als een welkome uitdaging. De regie is voor het 5e achtereen volgende jaar in handen van Piet Kuijpers. Uiteraard is de Toneelgroep er enorm mee in haar sas, dat Piet de regie weer voor zijn rekening neemt op uiterst serieuze wijze, zoals men van hem gewend is. De generale voorstelling is gepland op donderdagmiddag, 21e februari, voorafgaand aan de uitvoeringen. De leerlingen en leerkrachten van de bovenbouw van de basisschool zullen hierbij weer als vanouds het trouwe publiek zijn. Hartstikke fijn dat de basisschool toch elk jaar opnieuw haar medewerking hieraan verleent. Een kort woordje over de inhoud van het stuk: De heer Ollivier, een rijke hotelieris plotseling komen te overlijden. Zijn kokkin Pleun en haar zoon Wilberfost de kelnerhuisknecht, beheren het hotel totdat de twee erfgenamen van Ollivier, de nichten Tirza en Marijke, samen de scepter in het hotel gaan zwaaien. Voorlopig voor één maand want daarna moet blijken wie de werkelijke eigenaar wordt. Er moet dus aan een bepaalde eis worden voldaan. Of daaraan wordt voldaan??? De vrienden van wijlen heer Ollivier en de gasten van het hotel maken het er allemaal niet eenvoudiger op. Neem je daarnaast de twee halfgare zussen en een paar onnozele verhuizers, dan is de puinhoop niet meer te overzien. Agenda. Woensdag 13 februari 2008 Woensdag 20 februari 2008 Donderdag 21 februari 2008 Vrijdag 22 februari 2008 Zaterdag 23 februari 2008 Zondag 24 februari 2008 Voorstelling aanvang 20.00 uur Voorstelling aanvang 20.00 uur Voorstelling aanvang 19.00 uur Repetitie Repetitie Generale Voorstelling Janedtyïaep

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 15