Vrouwen Vereniging Castenrav K CAJEKO http://castenray.dorpenvenrav.nl/ Woensdag 20 februari Verkoop bij opbod. Beste leden Vrouwen Vereniging Castenray Zoals jullie in ons jaarprogramma hebben kunnen zien willen wij proberen om op 20 februari een avond te verzorgen van verkoop bij opbod. Het moet niet alleen een gezellige avond worden voor onze leden, maar we willen op deze manier proberen onze kas te spekken voor ons 75 jarig jubileum dat we dit jaar vieren. Het is de bedoeling om zoveel mogelijk zelf gemaakte spullen te verzamelen om die dan ook op deze avond aan onze leden te kunnen verkopen. Dus beste mensen ga lekker bakken, knutselen, naaien, breien, inmaken of wat je maar wilt. Om te weten of we genoeg verkoopbare spullen hebben zou het fijn zijn als degene die iets voor ons willen maken dit even kenbaar maken bij Gerd van de Sterren. Ons motto is natuurlijk hoe meer spulletjes hoe liever. Dus woensdag 20 februari zijn alle leden ook degene die niets gemaakt hebben) van harte welkom om te proberen zoveel mogelijk te kopen. Opgave t/m 10 februari bij Gerd v/d Sterren tel.571073. Alvast onze hartelijke dank voor jullie hulp. Attentie Nieuwe oberliist. Binnenkort willen wij de nieuwe oberlijst samenstellen. Zoals iedereen wel weet hoeven onze 60 plussers niet meer te oberen. Maar wil je dit als 60 plusser toch willen doen, geef dit dan zo spoedig mogelijk door aan: Franzis tel. 571201 of Roos tel. 571923. Dan kunnen wij de oberlij st compleet vernieuwen. Grote uitstapje. Let op!!!!! Het uitstapje is verzet van dinsdag 9 september naar woensdag 10 september. Deze datum kun je dus veranderen in het jaarprogramma. De volle maanswandeling is gepland op 17 september, deze datum kun je dus ook noteren. Groetjes, het bestuur. Beste ouders en zangertjes, Even een bericht voor de komende tijd. A.s. zaterdagavond is de H. Mis van Carnaval en daarin mag Cajeko ook een liedje zingen. De H. Mis begint om 19.30 uur. Je mag gewoon in de kerk plaats nemen, ev. bij je ouders of vriendje of vriendinnetje. Tijdens de communie geef ik wel aan wanneer je naar voren moet komen. Natuurlijk mag je als je wilt, je carnavalspakje aan Volgende week zaterdag is om 19.15 uur 9 febr.) de afscheidsmis van Pastoor te Boekhorst en ook daar zijn we uitgenodigd om een liedje te zingen. Dat is ook weer na de communie. We gaan dan bij elkaar zitten in de voorste banken aan de linkerkant. Daarom repeteren we a.s. donderdag in de kerk om alles even goed door te nemen. We drinken eerst een glaasje limonade en gaan dan gezamenlijk naar de kerk, waarna je vandaar na de repetitie naar huis mag gaan. Tot donderdag: Groetjes Ria Maes

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 22