R.K. Basisschool 'De Stek Castenray Carnaval Het is bijna zover, carnaval staat weer voor de deur. We vieren dit in "De Wis" op vrijdag 1 februari a.s. van 10.00 tot 14.00 uur. Let op: de schooltijden zijn anders!!!! Ook dit jaar gaan wij weer samen ervoor zorgen dat het een spetterend carnavalsfeest wordt. En natuurlijk zijn de kinderen van groep 1 hiervoor ook van harte uitgenodigd. De kinderen van groep 3 t/m 8 verzorgen een optreden voor alle andere kinderen na het uitkomen van de prins(es). De bedoeling is dat de kinderen dit optreden buiten school oefenen. De leerkracht van de groep beoordeelt of het optreden kan plaatsvinden tijdens de carnavalsviering. Tussen de middag krijgen de kinderen een lunch aangeboden door carnavalsvereniging "De Schanseknuppels". Kom niet te vroeg naar De Wis; de kinderen kunnen pas om 10.00 uur naar binnen. Om 9.50 uur en om 14.00 uur wordt er gebrigadierd. We willen de mogelijkheid bieden aan Castenrayse kinderen, in de basisschoolleeftijd die niet bij ons op school zitten, om deel te nemen aan het tweede gedeelte van de carnavalsviering van 13.00-14.00 uur). Wilt u uw kind hiervoor in aanmerking laten komen dan kunt u telefonisch contact opnemen met Femke van de Laar. Samen bespreken we dan de mogelijkheden, zodat het voor iedereen een fijn feest wordt. Kledinginzameiing Er is flink opgeruimd. We hebben met z'n allen weer 740 kilo kleding verzameld. Fantastisch! Ga vooral zo door. Versieringen Een aantal ouders hebben zich weer ingezet om de school in carnavalssferen te hullen. Het ziet er weer tip top uit. Bedankt! Carnavalsvakantie Wij wensen de kinderen en ouders een fijne carnavalsvakantie toe! Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' i -r"- Bouw Bongers Stevens eastenray Swolgen 0478-571079 /06-15483081 Nieuwbouw, verbouw, reuovatie en timmerweri

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 20