VERSLAG SVOC-1 - Blauw Wit Zit U er al warmpjes bij voor de winter?? De eerste wedstrijd van het nieuwe jaar stond vandaag op het programma. We moesten spelen in Overloon waar we bezoek kregen van Blauw Wit. De vorige wedstrijd hadden we de 2 punten in de wacht kunnen slepen (14-15) dus het moest er zeker in zitten. Anke Wennekers opende de score en zette ons van afstand op een 1-0. Blauw Wit kwam al snel langszij. Ook Klaartje Philipsen had het gaatje gevonden en zette ons op 2-1. Wederom was het Blauw Wit die aansluiting vonden. Het vak dat vervolgens weer aanval werd, kon geen potten breken. Er werden enorm veel slechte ballen gespeeld en er werd te weinig op elkaar ingespeeld. We maakten echt weer de 'standaard'- foutenTot de rust wist Blauw Wit 'gelukkig' hier nog niet van te profiteren en bleven we op gelijke cijfers staan. De 2e helft moesten we orde op zaken gaan stellen en mensen in bepaalde posities zetten om zo de echte kans te gaan creëren. Maar helaas kwamen we de 2e helft ook niet zo goed uit de verf....Hoewel we allemaal wisten dat we de tegenstander konden hebben, konden we dit niet omzetten. We hadden het gewoonweg niet vandaag! Met een 5-8 eindstand dropen we af naar het kleedlokaal. De 3 scores aan SVOC-zijde kwamen nog uit handen van Yvonne Classens en Joan Willemssen, beiden met een strafworp en Klaartje Philipsen met een korte kans. Geen opperbest begin van het nieuwe jaarzaak is om weer de flow te vinden en lekker te kunnen genieten van hetgeen we doen! Volgende week spelen we tegen JES 2 en gaan we er weer alles aan doen om de winst mee naar huis te nemen! Tot dan! Groetjes SVOC'Ol Prins Roel II Wej wille ow van harte felicitiere en ow enne geweldig mo~je carnaval same mit ow prinses Esther. A laaf!!!! Bestuur buurtvereniging Casele vur-uut ui U toewense Verkoop van houtkachels en inzethaarden zowel nieuw als gebruikt Nieuw al vanaf 395,- inruilen van uw oude kachel is ook mogelijk 6 UJ mJ openingstijden: do 13.30-17.00 vr 9.00- 12.00/ 13.30- 17.00 za. 10.00 - 16.00 uur tel: 0478-571978 Lollebeekweg 61 Castenray B U t. wij

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 6