KERKBERICHTEN voor Caslemray Zaterdag 12 jan. - 19.15 uur: Zeswekendienst Wiel Jacobs(namens de buurt) Jaardienst Grad Tielen Misdienaars: Iris, Maudi, Maud, Eva Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. Afscheid Pastoor Te Boekhorst: Op woensdag 2 januari jl. zijn de kerkbesturen van de parochies Blitterswijck, Wanssum en Castenray in vergadering bijeen geweest om te bespreken op welke wijze een passende invulling gegeven kan worden aan het afscheid van pastoor Te Boekhorst, die, zoals u weet, een benoeming als pastoor van de parochie Heythuysen heeft aanvaard en daar op zondag 17 februari zal worden geïnstalleerd. Dit betekent, dat pastoor Te boekhorst in het weekend van 9 en 10 februari zijn laatste H. Missen in voormelde dorpen zal opdragen. In grote lijnen hebben de drie kerkbesturen afgesproken, dat op zondag 10 februari na de H.Mis(l 1.00 uur) in de parochiekerk van Wanssum tijdens een officiële, door de drie parochies aangeboden afscheidsreceptie in het tegenover de kerk gelegen gemeenschapshuis "De Zandhoek" afscheid genomen zal worden van pastoor Te Boekhorst. Alle parochianen van de drie parochies kunnen dus van deze gelegenheid gebruik maken om afscheid te nemen van pastoor. Tijdens deze receptie zal pastoor namens de drie parochies een afscheidskado worden aangeboden. Pastoor heeft zelf aangegeven, dat hij zeer vereerd zou zijn met enkele nieuwe kazuifels. Om aan uw verbondenheid met pastoor uitdrukking te geven en wij het afscheidskado graag een kado willen laten zijn van alle parochianen uit de drie dorpen samen is het bankrekeningnummer 15.63.01.385 t.n.v. Parochie Wanssum beschikbaar gesteld om uw bijdrage, uiteraard geheel vrijwillig, te storten, zodat u het gevoel heeft, dat het afscheidskado ook een stukje van u afkomstig is. S.v.p. niet vergeten om bij uw betaling 'Afscheid pastoor' te vermelden. Mocht u echter om een u moverende reden anoniem een bijdrage willen doen, dan kunt u uw bijdrage in een gesloten enveloppe met als opschrift 'afscheid pastoor' in de brievenbus deponeren bij Henk Classens op Castelostraat 4. Mocht u om logistieke(mobiliteit) of andere reden(en) niet in staat zijn om naar de receptie in Wanssum te komen en u stelt het toch op prijs om persoonlijk afscheid te nemen van pastoor, dan wordt u daar na de H. Mis(19.15 uur) van zaterdag 9 februari in onze eigen parochiekerk de gelegenheid toe geboden. Het moge duidelijk zijn, dat het op prijs wordt gesteld, dat zoveel mogelijk gebruik wordt gemaakt van de receptie in Wanssum en u de gelegenheid op zaterdag 9 februari alleen aangrijpt als het niet anders kan. Indien er relevant nieuws is omtrent dit afscheid, dan brengen wij u daar uiteraard van op de hoogte. Tot slot willen wij u mededelen, dat omtrent de opvolging van pastoor op dit moment nog niets bekend is. Redactieadres: Castelostraat 20a Abonnementen: Campagnestraat 8 571739 S571890 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur e-mail: deschanscastenrav@home.nl nr.02 09 januari 2008 Het kerkbestuur. l Setaas

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 1