Vereni2in2 de foto,s de afgelopen bals http://castenrav.dorDenvenray.nl/ Vrouwen Woensdag 23 januari Jaarvergadering. U Vereniging Castenray Op woensdag 23 januari vindt de jaarvergadering plaats. Net als vorig jaar is er vooraf geen H.Mis. Wel zal pastoor Te Boekhorst de vergadering met enkele gebeden openen. Het dameskoor zal de opening muzikaal opluisteren. Programma: Opening Jaarverslag 2007 Financieel verslag 2007 Mededelingen Bestuursverkiezing Huldiging Jubilarissen Kienen We hopen veel leden op onze jaarvergadering te mogen verwelkomen. Aanvang 19.00 uur in de Wis. 4 februari Oberen Beste Knuppel groep 5. Op maandag 4 februari a.s. is groep 5 aan de beurt om te oberen bij de uitreiking van de Beste Knuppel. Onderstaande leden worden dan verwacht: Mia Marcellis Roos Vullings Tiny Keijsers Mariet Strijbos Marlies Hendriks Marian Smits Ine Kleven Annemie Drtiggen Ben je verhinderd, dan graag zelf zorg dragen voor vervanging, je partner mag natuurlijk ook je plaats innemen. Kijk bij de berichten van de carnavalsvereniging in de Schans, hoe laat je in de Wis op 4 februari wordt verwacht. KERST AKTIE GESLAAGD!!!!!! Namens de ontvangers van de goedgevulde fruitschalen, willen wij alle gulle gevers heel hartelijk bedanken voor hun bijdrage aan de kerstaktie. Dankzij uw gift konden wij als Vrouwen Vereniging Castenray weer de 80 jaar en ouder, de zieke- en gehandicapte dorpsgenoten blij maken. BEDANKT!!!!! Groetjes, het Bestuur. tyvsEVO* zijn te zien op onze eigen webside www.cvdeschanseknuppels.nl en op de dorpenside onder castenray- nieuws 13

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 13