Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. Bonte Zittingsaovende REDACTIONEEL Abonnementen. De prijs van een abonnement op dorpsblad De Schans wordt in 2008 niet verhoogd en blijft dus €11,00. Wij vragen u dringend uw abonnement zo spoedig mogelijk, doch vóór 1 februari, te voldoen. Dit kan door overboeking naar bankrek. nummer 13 87 93 867 t.n.v. De Schans, Castenray of contant in een envelop voorzien van naam en adres bij Hay Strijbos, Campagnestraat 8 in de brievenbus. De postabonnees zijn geïnformeerd over de kosten van een abonnement. Wij vragen u het bedrag van 62,92 zo spoedig mogelijk te voldoen zoals aangegeven in de brief. http://home.wanadoo.nl/batavierencastenrav/ Nieuwiaarsverschieting. Op zaterdag 5 jan hebben we een nieuwjaarsverschieting, hier nodigen wij alle schutters voor uit, deze verschieting zal verschoten worden op de banen bij Cafe de Koster, en zal om 20:00 uur beginnen, wel tijdig aanwezig zijn. Aanmelden Ravonkampioenschappen. Hallo schutters, u kunt zich al aanmelden voor deelname aan de Rayon Kampioenschappen die verschoten worden 19 en 20 april (persoonlijk), en de korps (team) kampioenschappen op 26 en 27 april. De wedstrijdleider van het Rayon zou het op prijs stellen dat de schutters die zich aanmelden, ook daadwerkelijk aan deze wedstrijd meedoen. Verder nog een mededeling dat deze Rayonkampioenschappen met lichten verschoten moeten worden. U kunt u aanmelden bij Mart Smulders Horsterweg 45c 5811 AB Castenray maar dan voor 15 februari 2008. Dinsdag 08 januari 5e ronde van de onderlinge competitie, aanvang 20:00 uur. Vrijdag 11 en zaterdag 12 januari 4e ronde van de regiocompetitie, deze wordt verschoten op de banen van Willem Teil. De verzorging is in handen van de Batavieren op donderdag en zaterdag, en de vrijdag wordt verzorgd door Willem Teil. Zaterdag 5 januari bijeenkomst om 19.30 uur in de Wis. We kunnen de bühne gebruiken dus probeer zoveel mogelijk (en op tijd) aanwezig te zijn! Laat wat weten als je verhinderd bent of later komt. Daarna is de volgende bijeenkomst op zondag 13 januari. 3 ^TAV/a CASTENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 3