Vrouwen Vereniging Castenrav DORPSKALENDER http://castenray.dorpenvenrav.nl/ Woensdag 23 januari Jaarvergadering. Op woensdag 23 januari a.s. vindt de jaarlijkse jaarvergadering plaats. Aanvang 19.00 uur in de Wis. Meer info in de volgende Schans. 4 februari Oberen Beste Knuppel groep 5. Op maandag 4 februari a.s. is groep 5 aan de beurt om te oberen bij de uitreiking van de Beste Knuppel. Onderstaande leden worden dan verwacht: Vrouwen Vereniging Castenray Mia Marcellis Tiny Keijsers Marlies Hendriks Ine Kleven Roos Vullings Mariet Strijbos Marian Smits Annemie Drüggen Ben je verhinderd, dan graag zelf zorg dragen voor vervanging, je partner mag natuurlijk ook je plaats innemen. Kijk bij de berichten van de carnavalsvereniging in de Schans, hoe laatje in de Wis op 4 februari wordt verwacht. Groetjes, het Bestuur. 06 januari 09 januari 09 januari 12 januari 16 januari 17 januari 18 januari 19 januari 25 januari 27 januari 27 januari 30 januari 30 januari 01 februar 02 februar 03 februar 04 februari 05 februar 06 februar 13 februar 20 februari 23 februar 24 februari 04 maart 05 maart 05 maart 05 maart 12 maart 15 maart Jeugdprinsen/prinsessenbal Dorpsraad Castenray; vergadering café De Koster Ouderenvereniging; kienen Receptie Prins Ouderenvereniging; brandbeveiliging in en om de woning Generale bonte zittingsaovend Bonte zittingsaovend Bonte zittingsaovend Ald-wieverbal Receptie jeugdprins en jeugdprinses Generale 50+ bonte aovend 50+ Bonte zittingsaovend Ouderenvereniging; 50+ Zitting, Carnaval Carnavalsvereniging; schoolbal Carnavalsvereniging; installatie gemeente, H-mis en jeugdbal Carnavalsvereniging; ziekenbezoek, optocht, optochtbal Carnavalsvereniging; optocht Venray, uitreiking beste knuppel Carnavalsvereniging; kienderbal, boerenbrulluft Carnavalsvereniging; aswoensdag, H-Mis, poetsen en herringschellen Ouderenvereniging; museum Freulekeshuus Venray: "Speelgoed van vroeger" Dorpsraad Castenray; vergadering café De Koster Toneelgroep Vondel; uitvoering o.v.b.ü Toneelgroep Vondel; uitvoering o.v.b.ü Ouderenvereniging; voorjaarsdemonstratie Intratuin Venray Ouderenvereniging; jaarvergadering en feestavond Carnavalsvereniging; algemene ledenvergadering Dorpsraad Castenray; besloten vergadering café De Koster Ouderenvereniging; bedevaart naar de Smakt Ruiterclub De Eendracht; reünie 17

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 17