Bundeling Collectes Castenrav - Belangrijk bericht!! Antieke en gebruikte meubelen Kasten, klokken, eethoeken enz. enz Xel. 0478 IVTob. 061 In het afgelopen jaar hebben we proef gedraaid met de bundeling van de collectes en we hebben kunnen ervaren hoeveel voordelen deze bundeling bood. Er waren slechts weinig collectanten nodig en men belde niet meer zo dikwijls aan voor een bijdrage voor een of ander goed doel. Daarbij was de opbrengst voor de aan de bundeling deelnemende organisaties ook nog eens aanmerkelijk hoger dan voorgaande jaren. Het is dan ook onbegrijpelijk dat een aantal landelijke fondsen ongevoelig zijn voor onder meer het probleem van de verenigingen in de dorpen om collectanten bij elkaar te krijgen. Wij hadden met de bundeling dit probleem opgelost, maar nu hebben enkele landelijke fondsen aangegeven niet meer aan de gezamenlijke collecte te willen deelnemen. Op 16 januari is er bij de gemeente een overleg tussen afgevaardigden van het Dorpsradenoverleg, de Stichting Collecteplan en de Gemeente Venray. We moeten even afwachten wat uit dat gesprek voortvloeit. Ook voor 2008 willen we echter weer een aantal collectes bundelen. Daarvoor moeten we weten welke fondsen/organisaties willen deelnemen aan de gezamenlijke collecte. We roepen daarom de verenigingen, kerk, school, e.d. op om zich vóór 15 januari a.s. schriftelijk hiervoor aan te melden bij Jan Strijbos Castelostraat 32 5811 AP Castenray. Een mail sturen naar ian.striibos@hetnet.nl kan ook. In de aanmelding moet vermeld staan: 1De naam van de vereniging/organisatie. 2. Naam, adres, telefoonnummer en zo mogelijk e-mailadres van de contactpersoon. 3. De naam van het fonds waarvoor gecollecteerd moet worden, b.v. Lourdescomité, Stichting Kinderhulp of Sinterklaasactie. 4. Een beknopte omschrijving, zo mogelijk met logo, van de doelstelling van het fonds. Ook verenigingen die vorig jaar betrokken waren bij de bundeling moeten zich opnieuw aanmelden. Op dinsdag 22 januari is er in café De Köster een vergadering met alle contactpersonen, een afvaardiging van de Dorpsraad en leden van het comité. Aanvang 19.00 uur. Ben je als contactpersoon verhinderd, zorg dan dat er iemand namens jouw vereniging of organisatie aanwezig is. We hopen samen een goede formule te vinden, zodat ook in 2008 weer veel collectes gebundeld kunnen worden in de week van de goede doelen. Deze is gepland in week 9 van 24 t/m 28 februari. Dit is van zondag t/m donderdag. Op vrijdag kunnen nog adressen bezocht worden, waar men niet thuis was en op zaterdag wordt het geld geteld. Comité Bundeling Collectes Castenray (Diny Classens, Nel Kuijpers, Jan Strijbos, Jac Vennekens) 10

Castenrays dorpsblad De Schans | 2008 | | pagina 10