Voor gratis vuurwerk ga naar: cv-servicemonteur een ervaren loodgieter/installatiemonteur 7. Algemene punten zonder team: - Overgebleven punten intocht Sint; Alles is al besproken - T-shirts; De nieuwe T-shirts zijn besteld. 8. Wat verder ter tafel komt rondvraag: - De receptiebezoeken zijn weer verdeeld. - Marly bedankt de OR voor het bloemetje en het bezoekje. - Er zijn twee nieuwe paraplu's gesponserd door Wiel Dinghs omdat de andere stuk gewaaid waren. - Het kado voor de school is gekocht. 9. Aandachtspunten, volgende vergadering 15 januari 20.00 uur.: - Schoolcarnaval - Bundeling landelijke collecten (ook Sint Aktie meenemen) 10. Sluiting: - Esther bedankt iedereen en sluit de vergadering. Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf dat onderdeel is van Versleijen Holding en I I installeren centrale verwarming, ventilatie V Y J koeling, sanitair en loodgieterswerk voor particulieren, bedrijven en utiliteit in (Versleijen} Noord-Limburg en Oost Brabant. Wij zijn op zoek naar een m/v voor het opsporen van storingen en onderhoudswerk Tevens zijn wij op zoek naar: Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Installatie Techniek, Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Zie ook www.versleijen.com wam |3 7 A www.vuurwerkencarbid.n 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 23