verenig, O R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Notulen: ouderraadvergadering 10 december 2007 1. Opening: - Esther heet iedereen van harte welkom en opent de vergadering. 2. Notulen vorige vergadering: d.d. 09 oktober jl. - De generale repetitie van het toneel is niet doorgegaan, dit wordt misschien in februari alsnog gehouden. - Er wordt nu nog meer aan de schoolkant van de weg geparkeerd als eerst, het is er niet overzichtelijker door geworden. - Notulen zijn akkoord. 3. Mededelingen en ingekomen stukken: - Uitnodiging; heropening school 4. Algemene punten: - Nabespreking intocht Sint; Het stukje van groep 7 en 8 duurde in verhouding lang ten opzichte van de rest, dit kwam omdat de kinderen het zelf in elkaar hadden gezet. Het was jammer dat de muziekinstallatie niet goed werkte. Verder is alles weer goed verlopen. Sleutel van de Peuterspeelzaal-kast vragen voor het klaarzetten van de Wis. - MR verslag; Hennie is verhindert dus geen verslag. - TSO verslag; Het gaat goed. Er zijn allerlei kleine dingen aangekocht. In januari willen we de ouders vragen om spellen te geven die thuis over zijn. Mogen we een zachte schuimbal kopen voor in de speelzaal; De school heeft hier geen problemen mee. Het is de bedoeling dat een reserve OBK meedraait, als er een tweede OBK nodig is. - Verkeersouder; We zoeken een of twee ouders die deze taak op zich willen nemen. We laten folders van Veilig Verkeer naar de ouders gaan met een begeleidend briefje. - Opening school 20 dec.; Dienbladen, koffie- en theekannen meenemen indien mogelijk. 16.30 u. aanwezig zijn. De school is de OR alvast zeer dankbaar voor alle hulp. - Kerstviering Kunnen er enkele personen om 9.30 helpen met drinken inschudden en koek uitdelen. Sandra krijgt de sleutel van de school van Janneke. Na afloop wordt meteen de kerstversiering opgeruimd. 5. Punten onderwijsteam: - Het speelhuisje moet helaas weg, het voldoet niet meer aan de eisen. - Er zijn de laatste tijd vaak vernielingen op school; ruit van speelhuisje, condoom in fietsenstalling, hek van fietssluis ligt plat, rooster voor de deur verwijdert, stapel stoeptegels stukgegooid. Er is aangifte bij de politie gedaan, de politie zal extra opletten. Bij de buurt navragen of er iets gezien of gehoord is. Misschien een lamp met bewegingscensor ophangen? 6. rondvraag met team: - De school is af en toe niet bereikbaar want de telefoon wordt niet aangenomen. Dit hebben al meerdere mensen ondervonden. Janneke zal dit bespreken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 22