Katholieke bond van Ouderen - Castenray Driedaagse reis 8-9-10 september 2008. In oktober/november hebben wij u gevraagd kenbaar te maken of uw voorkeur uitgaat naar een 3-daagse reis of 5 daagsereis. De uitslag laat zien, dat een merendeel van de deelnemers voor 3 dagen kiest. Wij als organisatie hebben dus moeten besluiten om voor drie dagen een programma samen te stellen. Op de vergadering zijn we met de gehele commissie tot het volgende gekomen. Uiteraard moet dit nog verder worden uitgewerkt met de busonderneming. Raamprogramma onder voorbehoud: Rotterdam le dag: Vertrek 8.30 uur. Koffiepauze ca. een uur en een kwartier. Richting Euromast waar we ook de lunch wensen te gebruiken. Rondvaart door de havens. Hierna gaan we naar ons hotel, waar we tussen 18.00 en 19.00 uur het diner zullen gebruiken. Den Haag 2e dag: Vertrek vanuit hotel om 9.00 uur naar Panorama Mesdag Madurodam Lunch Ridderzaal Hotel diner. Delft 3e dag: Vertrek vanuit hotel om 9.00 uur naar Delft. Nieuwe kerk bezichtigen met rondleiding. Eventueel nog een kerk bezoeken of wandelen in de mooie stad Delft.(op eigen gelegenheid). Lunch. Dan op de terugweg zullen we in overleg met Ghielen (busonderneming) nog een aantrekkelijke stop maken. Als afsluiting een diner. Te zijner tijd ontvangt u uiteraard nadere informatie. In verband met de organisatie vragen wij u voor de reis op te geven voor 1 februari bij Mart Smulders Horsterweg 45 c 5811AB Castenray. met onderstaande opgave strook) Involgorde van opgave zullen wij u inschrijven onder een aanbetaling van 50.00per persoon over te maken op bankrekening nr. 1332.98.418 t.n.v. KBO Castenray onder vermelding van 3 daagse reis Volledig invullen a.u.b. Datum: Naam: Adres: Aantal personen Reisverzekering ja nee Doorstrepen wat niet van toepassing is. Annuleringsverzekering ja nee Doorstrepen wat niet van toepassing is. Handtekening. 13

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 13