n Q R.K. Basisschool'De Stek Castenray (HerjOpening school Donderdag 20 december wordt de school heropend. De lestijden zijn dan aangepast. Van 8.30 u. tot 12.00 u. is er een speciaal programma voor de kinderen. Vanaf 17.00 u. tot 20.00 u. is de school geopend voor alle belangstellenden. De kinderen zullen ook in dit programma een grote rol spelen. De kinderen hebben 's middags vrij. Herinnering Voor het voorspoedig verlopen van deze dag hebben wij uw ondersteuning nodig. Graag willen wij aan alle ouders vragen om spullen ter beschikking te stellen (schenking) voor het maken van een kerststukje. Ook dit kerststukje zal verkocht worden op de sfeermarkt. Voor elke leerling hebben we de volgende spulletjes nodig: Een mooi bakje of mandje (waterdicht) met daarin, op maat gesneden, natte oase. Een grote kaars verpakt tegen breken). Allerlei verschillende, op maat gesneden, takjes. Versieringen om het kerststukje op te leuken. A.u.b. op 20 december meegeven aan uw kind. Advent en Kerstviering Afgelopen maandag hebben we even stilgestaan bij de 3de Advent. De tweede kaars op de adventskrans is ontstoken. Op 21 december vieren wij Kerst met de kinderen op school. Samen zullen wij de kerk bezoeken waar pastoor Te Boekhorst ons zal ontvangen. De lestijden zijn aangepast. De school start om 8.30 u. en de kinderen hebben vanaf 12.00 u. Kerstvakantie. De school in Kerstsfeer Wauw! Wat ziet onze school er geweldig sfeervol uit met al die versieringen. We willen dan ook de ouders hartelijk bedanken die zich hiervoor enorm hebben ingezet. X Onderin de doos van Pandora lag een schat begraven: "De hoop op Dit wensen wij u allen toe voor het nieuwe jaar! Samen plukken wij de sterren van de hemel. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' 0478 550150 11 vrede en een betere wereld". Ir. A4ar(jl<estraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Wij Zijn d^S en nacht bereikbaar onder teleh Venrayseweg 104 - 5961AJ Horst telefoon 077 398 70 99 oonnr. en crematie on

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 11