DORPSKALENDER cv-servicemonteur een ervaren loodgieter/installatiemonteur Feestelijke cadeaupakketten voor Kerst Streekproducten Cadeaupakketten 13.30 - 17.00 uur U V1V U Za 10.00 - 15.00 uur Nieuwe/gewijzigde data 30 december 09 januari 20 februari 23 februari 24 februari 05 maart 02 april Carnavalsvereniging; raadsledenvergadering Dorpsraad Castenray; vergadering café De Koster Dorpsraad Castenray; vergadering café De Koster Toneelgroep Vondel; uitvoering o.v.b.ü Toneelgroep Vondel; uitvoering o.v.b.ü Dorpsraad Castenray; besloten vergadering café De Koster Dorpsraad Castenray; vergadering café De Koster Dutchman Heesweg 9, Meerlo ^i^'" 0478 69 72 71 V Versleijen Agri neemt een prominente plaats in op de Nederlandse markt van automatisering en huisvestiging voor de agrarische sector en is onderdeel van de Versleijen Holding. In de pluivee- en varkenshouderij is de door ons gevoerde Big Dutchman productenlijn wereldwijd marktleider. Wij installeren en onderhouden diverse voer- en huisvestingssystemen. Wij zijn op zoek naar een m/v voor het opsporen van storingen en onderhoudswerk Tevens zijn wij op zoek naar: Wij bieden u: Zeer afwisselend en zelfstandig werk. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Installatie Techniek, Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. Zie ook www.versleijen.com Wo/do/vr ^A|#i%|A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 23