2> Notulen vergadering d.d. 7 november 2007 Pssstkerstmannen op zoek naar een origineel kado? luxe lingerie nachtkleding mmÊÈ dusters geschenkbonnen j* i Mi; m CLEOPATRA 1 Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering. A.g.v. zijn afscheid trakteert hij op geb 2. Inspraak publieke tribune 3 Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d.5 september 2007 Vrijwilligersprijs 2007: Ben en Mieke gaan naar de prijsuitreiking van de Vrijwilligersprijs 2007 van Match. Uit Castenray is het comité voor de Bierfeesten voorgedragen. Kermis: De prijsuitreiking van de ballonnenwedstrijd heeft inmiddels plaats gevonden. Het organisatiecomité was zeer te spreken over de gebroeders Regter en de bereidwillige medewerking. 4 Mededelingen DRO Gea Melis heeft tijdens de laatste DRO bijeenkomst een uiteenzetting gegeven van de ruimtelijke visie. Jos Kniest heeft tijdens deze bijeenkomst een en ander uitgelegd m.b.t. de Geur Stankwet. Voorafgaand aan het DRO overleg heeft er een overleg plaatsgevonden om ook in de laatste dorpen van de gemeente een (wandel) knooppuntenroute aan te leggen. De DRO wil op 3 december inzicht hebben in de routes. 5 Ingekomen stukken en mededelingen 1 Sinterklaas: Mieke zal Sinterklaas verwelkomen in ons dorp 2 Indiëmonument: het was een sfeervolle onthulling. 3 Fanfare: Louis Vroemen bedankt de dorpsraad voor de leuke ontvangst na het concours. 4 Archief: a.g.v. het afscheid van de voorzitter moet het archief verplaatst en of opgeschoond worden 5 Leefbaarheidonderzoek: Er wordt gestart met een leefbaarheidsonderzoek vanuit de gemeente. We vermoeden dat dit in het kader van het gebiedsgericht werken gebeurt. Een zogenaamde 0 meting. 6 Woonvisie De voorzitter geeft aan het donker in te zien wat betreft de mogelijke woningbouw in het dorp. Er zijn mogelijkheden, maar daar moet gebruik van gemaakt worden. 7 Kunstwerk Inmiddels hebben we foto's gezien zoals het kunstwerk eruit kan komen te zien. Om een beetje formaat te krijgen is er een fors bedrag nodig. 8 Rondvraag Hier wordt geen gebruik van gemaakt. 9 Sluiting De voorzitter sluit voor de laatste keer de vergadering. 20 Alles mooi voor u ingepakt. Voor dames, heren en kinderen. Natuurlijk bij Kerkstraat 20a - Horst - 077-3987250 PASSIE VOOR LINGERIE

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 20