SpionPiet heeft tot slot nog een gedicht geschreven, waarin hij heel wat informatie weergeeft over de te spelen klucht. Ook dit jaar ging ik diverse keren snel even naar De Wis Want als ik er niet ben geweest, vind ik dat toch een gemis Ik vind het heerlijk om mee te maken Hoe de diverse spelers in hun rol geraken Soms moeten ze er vee! voor geven Maar daardoor gaat het spel wel heel erg leven Ook de actieve en precieze decorbouwgroep is van de partij En ik heb gehoord dat een van hun zei Het wordt dit jaar een café-restaurant Dus dat paneel moet aan die kant Hier in het midden moet een ruimte blijven Anders gaat de regisseur kijven Iedereen werkt heel hard door Want Toneelgroep Vondel gaat er weer voor Zij willen u een leuke avond laten beleven En zullen daarom alles geven De komische klucht leent zich ervoor Met de titel "Er loopt een streepje door" En weet u beste mensen, u hebt geluk Want ik vertel u een korte inhoud van het stuk Een rijke hotelier is komen te overlijden In zijn testament probeert hij zijn 2 nichten te verblijden Zij krijgen een maand de tijd het hotel te runnen En dan zal blijken wie hij het daadwerkelijk zal gunnen De kokkin en ook haar zoon, de kelnerhuisknecht Die vinden het testament echt raar, eigenlijk slecht Vrienden en ook gasten van de rijke heer Zorgen voor de nodige aparte sfeer Denkt u nu, dat wordt dolle pret, geheid Is uw nieuwsgierigheid gewekt en heeft u tijd Neemt u dan de telefoon en reserveer Op 0478 - 571308 schrijft men het neer Jac of Truus Vennekens krijgt u dan aan de lijn En zij vinden dit reserveren erg fijn Ook kunt u zelf een kaartje gaan kopen Dan hoeft u alleen maar even naar café de Koster te rijden, fietsen of lopen De entree bedraagt 6,00 per persoon Dat is heden ten dage heel gewoon Toneelgroep Vondel hoopt dat u in grote getale van de partij zult zijn Dan doen zij hun uiterste best voor het verzorgen van een avondje vol gein. De SpionPiet Toneelgroep Vondel wenst Iedereen een heel fijn en vooral gezellig Sinterklaasfeest http://castenrav.dorDenvenrav.nl/vondel Joneelgioep Vondel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 4