R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Sinterklaas Op vrijdag 7 december mag groep 1 t/m 4 's morgens één cadeautje mee naar school brengen. Let er wel op dat het speelgoed tegen een stootje moet kunnen en dat het voorzien moet zijn van een naam. Belangrijk is ook dat er niet te veel losse onderdelen bij zitten. Denkt u ook aan de vrije dag van donderdag 6 december voor alle leerlingen. Het Pakhuis van Sinterklaas Afgelopen dinsdag hebben de kinderen van groep 3 en 4 een uitstapje gemaakt met de trein naar het pakhuis van Sinterklaas in Venlo. Het was een zeer geslaagde middag. T oneelvoorstelling Op vrijdag 7 december zijn de groepen 5 t/m 8 uitgenodigd om de generale repetitie van de toneelgroep 'Vondel' in 'De Wis' bij te wonen. We willen hierbij de toneelgroep bedanken voor de uitnodiging en veel succes toewensen tijdens de uitvoeringen. We zullen er weer van genieten. Houdt u er rekening mee dat de kinderen later thuis kunnen zijn. Er wordt zorg gedragen voor brigadiers. Schilderen als Van Gogh De kinderen van groep 7 en 8 hebben afgelopen donderdag een uitstapje gemaakt naar Kunstencentrum Jerusalem. Hier hebben ze onder begeleiding prachtige schilderijen gemaakt van vulkaanlandschappen. De resultaten zijn op school te bezichtigen. (herlopening school Donderdag 20 december wordt de school heropend. De lestijden zijn dan aangepast. Van 8.30 u. tot 12.00 u. is er een speciaal programma voor de kinderen. Vanaf 17.00 u. tot 20.00 u. is de school geopend voor alle belangstellenden. De kinderen zullen ook in dit programma een grote rol spelen. De kinderen hebben 's middags vrij. Herinnering Voor het voorspoedig verlopen van deze dag hebben wij uw ondersteuning nodig. Graag willen wij aan alle ouders vragen om spullen ter beschikking te stellen (schenking) voor het maken van een kerststukje. Ook dit kerststukje zal verkocht worden op de sfeermarkt. Voor elke leerling hebben we de volgende spulletjes nodig: Een mooi bakje of mandje (waterdicht) met daarin, op maat gesneden, natte oase. Een grote kaars verpakt tegen breken). Allerlei verschillende, op maat gesneden, takjes. Versieringen om het kerststukje op te leuken. A.u.b. op 20 december meegeven aan uw kind. Advent en Kerstviering Afgelopen maandag zijn wij gestart met Advent. De eerste kaars op de adventskrans is gezamenlijk ontstoken. We willen Maria Classens van harte bedanken voor het maken van deze prachtige krans. Op 21 december vieren wij Kerst met de kinderen op school. Samen zullen wij de kerk bezoeken waar pastoor Te Boekhorst ons zal ontvangen. De lestijden zijn aangepast. De school start om 8.30 u. en de kinderen hebben vanaf 12.00 u. Kerstvakantie. Met vriendelijke groet, Teambs 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 3