i vk 19 http://castenrav.dorpenvenrav.nl/vondel Repetitie. Afgelopen woensdag was de eerste repetitie binnen de ruwbouw van het decor. Het was heel erg wennen, omdat de ruimte nu wel iets beperkter is. Niettemin had men weer enorme schik. Er resteren nog 6 repetities dan is het al zover. De generale voorstelling komt steeds dichterbij. De decorbouwgroep is nog druk doende er ook dit jaar iets moois van te maken. Tjonge jonge, al weer een week voorbij En het staat nog niet allemaal netjes op een rij Toch wordt er we! hard door gewerkt En dat heeft men ook wel gemerkt Aanstaande zondag zal de Sint zelf komen kijken En of het decor dan klaar is, zal moeten blijken be Sint verwacht dat het weer netjes zal zijn En hij vindt het in Casten ray altijd fijn Een ding, dat vragen wij ons allen af Klinkt die titel van het stuk niet erg maf Want Er loopt een streepje door" Komt niet alle dag voor En waar staat dat streepje dan Wat zijn ze dit jaar wel niet van plan Duidt het op een bepaalde plek Of is er misschien een of andere gek Het roept heel wat vraagtekens op Misschien zette ze de hele boe! wel op de kop Ik ga toch nog eens stiekem een paar keer kijken ban zal vast we!gaan blijken Wat dat met die streep nu is Want ik vind dat nu nog een gemis Ik weet niet eens waar het over gaat En waar die titel toch op slaat Ik moet dat te weten zien te komen En niet daar gaan zitten dromen Opletten dat is nu mijn eerste taak En tevens de belangrijkste zaak Want de Sint zal ook vast willen weten Waarom het stuk zo gaat heten bus ik ga maar weer snel op pad Misschien weet ik volgende week dan nog wat Agenda. Woensdag 21 november 2007 Maandag 26 november 2007 Woensdag 28 november 2007 Vrijdag 7 december Generale repetitie Zaterdag 8 december uitvoering Zondag 9 december uitvoering Maandag 3 december 2007 Dinsdag 4 december 2007 Donderdag 6 december 2007 in Joneeiyiaep

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 19