Katholieke Bond van Ouderen - Castenray LAAT BIJ UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TRQCST ZUN Kienen in de Sinterklaassfeer, woensdag 28 november a.s. Op woensdag 28 november gaan we weer een middag kienen en wel in de Sinterklaassfeer! De mikmannen zijn besteld en we hebben ook weer leuke prijsjes bij de Sint uitgezocht! Onkosten €3.00 per persoon, aanvang 14.00 uur. Computer cursus voor de Ouderen. We hebben van de Stichting Gemeenschapshuis de mededeling gekregen dat er inmiddels computers zijn aangeschaft en geïnstalleerd en dat hun van plan zijn om zeer binnenkort te beginnen met het verzorgen van computer cursussen en wel ook speciaal voor ouderen, Er is ons gevraagd waar belangstelling voor is, het plan is om beginners en gevorderden cursus te geven verder telebankieren, fotografie en waar de vragen voor komen. U kunt zich opgeven en tevens vermelden waar U belangstelling voor heeft, wij geven dit door bij de Stichting Gemeenschaphuis en hopen dat er ook inderdaad van start kan worden gegaan. U kunt zich aanmelden bij Truus Tacken tel. 571249 Symposium voor Ouderen in Ziekenhuis Venray. Op zaterdag 24 november a.s. vindt in het VieCurie Medisch Centrum in Venray een gezondheidsinformatiemarkt plaats, achtereenvolgens Geriater Van Schendel over dementie. Dhr. Meier:De ouderen bij de Uroloog, Mevr. Meier kanker bij ouderen herstel en balans. Deze bijeenkomst kan worden bezocht van 10.00 tot 16.00 uur. Er zijn verschillende informatiestands aanwezig, over allerhande ouderdomsverschijnselen. Voor de symposiums moet U zich opgeven bij Dhr. Theo Kremer tel. 077-4778050 Onkosten Symposium €5.00 Informatiemarkt is de gehele dag vrije toegang. Kerstviering 12 december a.s. Onze Kerstviering houden we op Woensdag 12 December a.s. Aanvang 19.00 uur. Het Programma is weer sfeervol gelukt en komt in de Schans. Houdt deze datum vrij. Schildercursus nieuw werkjaar 2008, Onze oud dorpsgenoot Mevr. Wilma Jacobs- Heidens uit Geysteren wil een cursus schilderen verzorgen voor ons in Castenray, het zijn 10 lessen van elk 3 uur. Het schilderen gebeurt met acrylverf op waterbasis. Deze verf heeft dezelfde uitstraling als olieverf, alleen droogt deze sneller en je hoeft geen thinner te gebruiken, alles gebeurt met water. Er wordt de eerste lessen gewerkt met een voorbeeld, dit om je eigen te maken met het materiaal, daarna is de mogelijkheid om je eigen ontwerpen te schilderen. Voor informatie kunt U terecht bij Truus Tacken tel. 571249 egrafenis en crematie onderneming !r. /Vlarijkestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venraysewe3 104 5961-/VI Horst telefoon 077 398 70 99 VZij zijn da$ en nacht bereikbaar on der te Ie toon nr. 0478 550150 W V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 16