PRIJSUITREIKING BALLONNENWEDSTRIJD KERMIS CASTENRAY Tijdens de kermis van Castenray op 27 augustus 2007 zijn 120 ballonnen opgelaten. Hiervan zijn maar liefst 11 kaarten teruggekomen. Woensdag 7 november jl. hebben we de prijzen uitgereikt aan de kinderen waarvan de ballonnen het verst gekomen waren. We hadden alle kinderen uitgenodigd waarvan het kaartje teruggestuurd was om deel te nemen aan de prijsuitreiking in Gemeenschapshuis De Wis. Natuurlijk was tijdens de uitnodiging niet verteld of de kinderen een prijs hadden gewonnen om de spanning er nog even in te houden. De gebroeders Regter, de verzorgers van de kermis, hadden voor de prijzen gezorgd en tevens hadden ze voor alle kinderen die aanwezig waren een grote spek en lolly. Onder het genot van een glaasje ranja en een muffin werden de prijzen bekendgemaakt. Onderstaand de uitslag van de prijsuitreiking: Prijs Naam Vindplaats Land Afstand in kilometers 1 Lian Cremers Kierspe Duitsland 171,1 2 Jorrick Classens Halver Duitsland 148,7 3 Jesper Versteegen Willich Duitsland 64,1 4 Jos van Boekei Wegberg Duitsland 61,1 5 Nina Classens Tönisvorst Duitsland 45,7 6 Sen Vroemen Lobberich Duitsland 36 7 Meggie van de Laak Mülhausen Duitsland 35,2 8 Kim Cremers Wachtendonk Duitsland 30,9 9 Jaimy Steeghs Genooyerweg Venlo Nederland 18,2 10 Dani Panhuis Sevenumseweg Venlo Nederland 16,5 Het was erg gezellig en iedereen was blij met zijn of haar prijs en extra knuffelbeer. We willen de gebroeders Regter van harte danken voor de geweldige prijzen, maar zeker niet te vergeten bedankt voor de goedverzorgde en gezellige kermis. Het is fijn dat de communicatie zo prettig verlopen is. Tevens De Wis bedankt voor de gastvrijheid en de ouders en verzorgers dat ze er waren. Op de foto zien jullie de gebroeders Regter en alle prijswinnaars. We hopen dat jullie net zoals wij enorm genoten hebben en graag zien we jullie volgend jaar weer met de kermis. Voor de kinderen waarvan de ballonnen niet zijn teruggekomen, niet getreurd; volgend jaar is er weer een nieuwe kans! De Dorpsraad

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 8