Uiitnueëdiging verlovingsfieëst Uw vakantiereis boeken bij u thuis, op een tijdstip dat u uitkomt! Ik kom graag, geheel vrijblijvendbij u langs. Voor deze service betaalt u niets extra. Beste mensen van Castenray, Nederlandse Vakantie Consulenten -•(waa»*- Now zondag is ien de Schanseschop ut verlovingsbal van ut nejje boerebruudspaar van 2008. Alle noabermeense zien uutgenueëdigd vur dit groeëte fieëst. Wej vertrekke um 15.15 uur vanaf de loeëds van Erik en Erna. Hopelik ziede gillie dur allemol bej. Even terug komen op de jaarlijkse collecte voor de bedevaart naar Lourdes 2007. Die is weer heel goed verlopen. We hebben het mooie bedrag van 507.- opgehaald. Dus bij deze hartelijk dank voor jullie gift. In ieder geval kan er weer iemand van ons dorp naar deze Lourdes bedevaart juni 2008. Hier komen we te zijner tijd, van de lente ongeveer nog op terug. Dan laten we jullie uiteraard weten wie deze keer de gelukkige mag zijn om van die Lourdesweek intens te mogen genieten. Verder heeft de zorggroep nu gekozen om het de volgende keer toch bij de bundeling te doen. Hopelijk hebben jullie hier begrip voor, maar daar komen we nog op terug. Zodat ook dan elk jaar even goed een zieke naar de bedevaart kan gaan met jullie gift voor Lourdes. Nogmaals bedankt. De zorggroep Castenray voor een persoonlijk advies reisadviseur Marion Classens, Castelostraat 30, Castenray tel.: 0478 571822 email: marion.classens@home.nl website: www.nederlandsevakantieconsulenten.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 4