R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Verbouwing Maandag, dinsdag en woensdag worden de vloeren gestort van de leerlingtoiletten. Dit betekent dat we zolang gebruik moeten maken van de personeelstoilet. Daarom adviseren we de ouders om de kinderen voor het naar school gaan thuis naar de wc te laten gaan. Volgende week woensdag zal de hele school gepoetst worden. Vanaf volgende week donderdag is de verbouwing dan ook echt KLAAR!!! (herlopening school Donderdag 20 december wordt de school heropend. De lestijden zijn dan aangepast. Van 8.30 u. 's morgens tot 12.00 u. 's middags is er een speciaal programma voor de kinderen. Vanaf 17.00 u. tot 20.00 u. is de school geopend voor alle belangstellenden. De kinderen zullen ook in dit programma een grote rol spelen. De kinderen hebben 's middags vrij. Uiteraard ontvangt u van ons, t.z.t., een uitnodiging en een ouderbrief met meer informatie. Kinderpostzegels In de afgelopen weken hebben de kinderen van groep 7 en 8 zich ingespannen voor de kinderpostzegelactie. Hiermee dragen zij een steentje bij aan projecten voor kwetsbare kinderen in binnen- en buitenland. We willen de kinderen hierbij hartelijk bedanken voor hun inzet. Rapporten Vrijdag 16 november gaan de rapporten mee naar huis. Donderdag worden de verslagboekjes al uitgedeeld aan de kinderen van basisgroep 1. Nadat u het rapport/verslagboekje heeft gelezen en ondertekend, ontvangen wij dit graag weer terug op school. Op dinsdag 20 en woensdag 21 november vinden de oudergesprekken plaats. U ontvangt hiervoor een uitnodiging met datum en tijd. Muizenvangst Door de verbouwingswerkzaamheden zijn de 'schoolmuizen' opgejaagd en lieten zij zich vaker kijken op de begane grond. Daar waren we natuurlijk niet zo blij mee. Gelukkig heeft Kris Philipsen ons mede geholpen om de muizen te vangen. Hij ontwierp een val die we op de zolder geplaatst hebben. Afgelopen vrijdag hadden we prijs! Bedankt voor de hulp Kris! Tuinonderhoud Op zaterdag 10 november zijn er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. De schooltuin ziet er weer fantastisch uit! We willen de ouders dan ook van harte bedanken voor hun inzet. Indianenfeest Vrijdag 9 november zijn de kinderen van basisgroep 2 en 3 naar het Kunstencentrum Jerusalem vertrokken om een workshop 'Indianenfeest' bij te wonen. De kinderen hebben gedanst en bewogen zoals echte Indianen dat doen. Het was erg fijn! We willen de ouders die de kinderen vervoert hebben van harte bedanken. 22

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 22