/r Handboogschutterij „De Batavieren" Castenray. Thuiszorg Noord-Limburg is er voor u 24 uur per dag! Klantenservice 0478 - 52 62 62 2e Ronde 25 meter regio competitie. Voor de Batavieren wordt de 2e ronde verschoten op de Banen van Willem Teil de Batavieren schieten op de vrijdagavond 16 november en zaterdagavond 17 november. Als er schutters zijn die op een der dagen niet kunnen, zij dienen zo snel mogelijk contact op te nemen met Jan Vollenberg. De verzorging van deze verschieting is in handen van de Batavieren en Willem Teil. De Batavieren verzorgen de donderdagavond 15 november dit zijn Gerrit Cremers, Jan Vollenberg, Ramon Marcelis en Bob Kuijpers om 18:45 aanwezig zijn in Oirlo. De vrijdagavond 16 november wordt verzorgd door Willem Teil. En dan schieten er ook schutters van de Batavieren, zij vertrekken om 18:45 uur vanaf Café de Köster. De zaterdagavond 17 november wordt weer verzorgd door de Batavieren, dit zijn dan Robert van Casteren, Jac Hesen, Sjaak Cremers en Teun Cremers, om 18:15 uur aanwezig zijn in Oirlo, ook dan schieten er schutters van de Batavieren, zij vertrekken om 18:15 uur vanaf Café de Köster. Dinsdag 20 november onze wekelijkse trainingsavond bij Café de Köster, aanvang 20:00 uur. Toernooi Batavieren Tegelen. Vrijdag 23 november nemen we deel aan het toernooi van de Batavieren Tegelen, wij vertrekken dan om 19:30 uur vanaf Cafe de Köster. Roeken we verzorgenden ha-helpenden http://home.vvanadoo.nl/batavierencastenray/ mismulders01@hetnet.nl U kunt bij ons terecht voor o.a.: huishoudelijke, persoonlijke, gespecialiseerde verzorging, verpleging, terminale zorg, nachtzorg, zorgalarmering, zorg-tv, dagvoorziening en consultatie voor senioren. CA5TENBAY 1919 jihuiszorg Noord^LTnrbtxfg Thuiszorg Noord-Limburg maakt deel uit van: v,» «»wJt-or.- «V

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 17