http://castenrav.dorDenvenrav.nl/vondel Repetitie. In het totaal staan er nog 8 repetities op de agenda en dan is het al zover, de generale voorstelling staat dan al op de agenda. Er wordt hard doorgewerkt en ook is de regisseur begonnen met de puntjes op de i te zetten. De decorbouwgroep is maandag jl. gestart met het opbouwen van het decor. Zij doen hun uiterste best om er ook dit jaar iets moois van te maken. Ook deze week ging ik snel even naar be Wis Want als ik er niet benis dat toch een gemis Heer/ijk is het om mee te maken Hoe de diverse spelers in hun rol geraken Soms moeten ze er veel voor geven Maar daardoor gaat het spel wel heel erg leven Ook was de decorbouwgroep deze week van de partij En ik hoorde dat een van hun zei Het wordt dit jaar een café-restaurant bus dat paneel moet aan die kant Hier in de midden moet een ruimte blijven Anders gaat de regisseur kijven Het interieur past dan niet meer op de plek En dan ziet alles ook veel te gek Zo gezegd zo gedaan Zodat alles goed komt te staan be inrichting is nog niet aan de beurt En ook de muren worden pas later opgefleurd Eerst wordt de ruwbouw nu neergezet Waarbij op de nodige details wordt gelet Helaas moet ik er al weer vandoor Maar ik houd jullie op de hoogte hoor Want zoals u allen weet Ben ik degene die spionpiet heet En dat is niet voor niets gedaan Want ik wil altijd vooraan staan Tot de volgende week ban hoort u het vervolg van deze preek Agendo. Woensdag 14 november 2007 Maandag 19 november 2007 Woensdag 21 november 2007 Maandag 26 november 2007 Woensdag 28 november 2007* Maandag 3 december 2007 Dinsdag 4 december 2007 Donderdag 6 december 2007 Vrijdag 7 december Generale repetitie Zaterdag 8 december uitvoering Zondag 9 december uitvoering floneetgwep Vandel

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 12