k KERKBERICHTEN Redactieadres: Castelostraat 20a 571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 S571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr.42 07 november 2007 Zaterdag 10 nov. - 19.15 uur: GEZINSVIERING Sint Maarten Jaardienst Peter Strijbos, Johanna Baltussen en Gerardus Baltussen Jaardienst overleden ouders Strijbos-Duijkers en familie Sef en Dora Duijkers-Klaassen en familie Misdienaars: Casper, Stef, Iris, Suzan Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. TERUGKOMAVONDDEKENALE ROME-GANGERS Afgelopen vrijdagavond fungeerde ons kerkbestuur als gastheer voor de deelnemers aan de dekenale Rome-reis in september jl. tijdens de 'temgkomavond' in De Wis. Liefst 53 van de 53 deelnemers hadden zich voor deze avond aangemeld. Helaas zagen twee personen zich genoodzaakt zich alsnog af te melden en was één niet-Rome-ganger als belangstellend toeschouwer aanwezig. De gasten werden in de 'Dorpszaal' ontvangen met een kop koffie en een stuk (eigen gebakken)vlaai. Na een inleidend welkomstwoord werd door Wil Janssen een diapresentatie van ruim 700 foto's gestart, die een klein uur in beslag nam. Deze compilatie werd door Wil op zeer professionele wijze samengesteld uit ruim 2100 digitale foto's, die hij van de diverse Romegangers aangereikt kreeg. De vele tijd en noeste arbeid, die Wil in een kort tijdsbestek in dit gebeuren heeft moeten steken, werd beloond met een zeer warm en wel verdiend applaus. De gasten waren stuk voor stuk zeer enthousiast over het door Wil geleverde werk. Hierna volgde een korte pauze, waarin gelegenheid werd gegeven om een drankje tot zich te nemen en even bij te kletsen. Aansluitend volgde de presentatie van een 41 minuten durende film, die tijdens deze reis door een van de deelnemers werd gemaakt. De avond werd verder benut met bijpraten en het ophalen van de leuke herinneringen aan deze Romereis. 'Een reis, die veel te kort was om Rome te kunnen doorgronden, maar en goede indruk van de stad heeft gegeven en waarvan het aangenaam was kennis te maken met de wortels en het centrum van de wereldkerk', zoals pastoor Te Boekhorst omschreef in zijn geestig en luchtig geschreven reisverslag. Zo tegen half twaalf gingen de eerste en tegen half twee de laatste gasten zeer voldaan en vol lof richting huis met een DVD met de deze avond getoonde foto's en film en een in ringband gebundeld reisverslag(met dank aan Deloitte) van pastoor Te Boekhorst. Nogmaals, mede namens alle deelnemers, onze welgemeende dank aan Wil Janssen en pastoor Te Boekhorst. Het kerkbestuur. 4 n

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1