Werkgroep gezinsvieringen MUNCKHOF Uw droomreis binnen handbereik? HBSV 3 - SVOCOl 2 2-2 Ut twed heeft afgelopen zondag tegen het derde van Hout-Blerick, dat evenveel punten heeft maar een duel meer, een gelijkspel behaald. Het eerste kwartier kwamen we goed uit de startblokken. De tegenstander werd redelijk goed vastgezet en zelf werden er wat kansjes gecreëerd. Na een kwartier wist Don een afgeslagen corner in een doelpunt om te zetten. Vanaf een metertje of 20 schoot hij de bal prachtig in de verste hoek voor de keeper. Na dit kwartier zakte het niveau van ut twed terug tot een bedenkelijk niveau. HBSV kreeg steeds meer grip op de wedstrijd en kreeg de nodige 100% kansen, waarvan een vrije trap op de paal vaak geholpen door slordigheden van ons. Het was dat Vincent in uitstekende vorm verkeerde en de nodige ballen uit het doel ranselde. De tweede helft werd er een mannetje meer op het middenveld geposteerd met als gevolg dat de wedstrijd weer wat meer in evenwicht was. Kansen waren er over en weer waarbij de beste voor onze tegenstander waren. Halverwege de tweede helft zette topscoorder Luc ons weer op voorsprong en schoot de bal in de lange hoek. Daarna was het HBSV die veel druk begon uit te oefenen maar Vincent hield zijn doel vooralsnog schoon. In de 80ste minuut viel echter de gelijkmaker na een slordigheid op het middenveld kon de tegenstander alleen op Vincent afrennen en faalde niet. Het werden nog spannende minuten maar een goal viel er niet meer. Leider Clephas sprak over een gewonnen puntje gezien het wedstrijdbeeld, maar baalde dat er niet 3 punten meegenomen konden worden omdat er een voorsprong slordig uit handen werd gegeven. Hallo jongens, meisjes, mama's en papa's. Het is weer bijna Sint Maarten. De gezinsviering is op Zaterdag 10 November om 19.15 uur. Het zou natuurlijk erg leuk zijn als jullie allemaal weer met een lampion naar de kerk komen. Je kunt een lampion kopen in de winkel, maar je kunt er ook een zelf maken Als je wilt weten hoe je een lampion moet maken, kun je op internet kijken. Bij google kun je "lampion maken" intikken. Je ziet dan verschillende pagina's met voorbeelden voor een lampion. Veel plezier met knutselen! Wij zijn natuurlijk erg benieuwd wat we allemaal te zien krijgen. Groetjes Werkgroep gezinsvieringen Munckhof Personal Touch stelt uw reis geheel naar uw wens samen. Van een stedenreis of zonvakantie tot een huskysafari in Lapland! Uiteraard boekt u bij ons ook pakketreizen van de bekende Nederlandse en Duitse touroperators en kunt u vliegen vanaf regionale luchthavens als Eindhoven, Niederrhein, Düsseldorf en Maastricht. Munckhof Personal Touch Tel. 06 2783 4069 personaltouch@munckhof.nl www.persoonliikevakanties.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 22