Thrillerauteur Roel Janssen bij Rabobank Venray! Winteravondlezing 19 november Misschien dat u de uitnodiging voor de Winteravondlezing, die via het ledenmagazine Dichterbij verstuurd werd, heeft gemist. Vandaar dat we u nog even extra willen attenderen op deze avond. Wie? Voor alle leden van Rabobank Venray Wat? Winteravondlezing met schrijver van financiële thrillers Roel Janssen Waar? Schouwburg Venray Wanneer? Maandag 19 november, ontvangst vanaf 19.30 uur, lezing start om 20.00 uur, eindtijd rond 22.00 uur Heeft u interesse om deze avond bij te wonen, dan kunt u bellen met (0478) 530 300 of mailen naar communicatie@venray.rabobank.nl Wat is een winteravondlezing? Een winteravondlezing is een bijeenkomst voor de leden van Rabobank Venray waarbij een gerenommeerde spreker uitgenodigd wordt om te vertellen over een interessant thema. Zo onvingen we voorgaande jaren bijvoorbeeld Floortje Dessing, Maarten van Rossem en Mare Cornelissen. Een spannende spreker! Roel Janssen won in 2007 met zijn thriller De tiende vrouw de prestigieuze Gouden Strop prijs voor het beste thrillerboek. Verder schreef hij onder andere: De StruisvogelcodeHet Mercatorcomplot en De Kloonbaby. Daarnaast is Roel Janssen redacteur van NRC Handelsblad. In zijn lezing zal hij ons meer vertellen over 'het criminele witwascircuit'. Hij speelt daarbij in op de actualiteit, bijvoorbeeld on de zaak rondom Willem Holleeder en Willem Endstra. Meer i unt u ook vinden op www.roelianssen.nl JL Rabobank

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 15