POTKACHELTJE R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Verbouwing Het repareren van de riolering heeft veel voeten in aarde gehad. Het buizenstelsel moest totaal gerenoveerd worden. Gelukkig is na de renovatie dan ook alles tip top in orde. Nu is het buiten nog een trieste bedoening maar dit zal niet lang meer duren. Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Donderdag 1 november wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren op donderdag tot 9.00 u. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. Luizencontrole De luizencontrole is goed verlopen.Er zijn geen luizen geconstateerd.We willen de kriebelcontroleurs weer van harte bedanken! Tuinonderhoud Op zaterdag 10 november worden er weer allerlei klussen rondom school uitgevoerd. Op deze manier houden we de schoolomgeving voor onze kinderen netjes.Volgens het werkschema zijn de ouders van de volgende kinderen uitgenodigd om mee te helpen: Quinty Jacobs, Kim Cremers, Mark Claessens, Manon Wismans, Jaimy Steeghs, Jenny Friesen, Jeffrey Classens, Jimmy Hendrikx, Evin van Berlo, Meg Classens. Om 13.30 u. willen we starten en rond 15.30 u. willen we het klussen beëindigen. Van de leerkrachten zal Ria Sonnenberg aanwezig zijn. Alvast hartelijk bedankt voor uw medewerking. Studiedag Woensdag 7 november hebben wij samen met onze collega's van andere scholen binnen ons samenwerkingsverband een studiedag gepland. We worden in de gelegenheid gesteld om een aantal bedrijven te bezoeken in het kader van 'blikverruiming'. De leerlingen hebben op deze dag vrij. Met vriendelijke groet. Team bs 'De Stek' Verkoop van houtkachels en inzethaarden nieuw en gebruikt deze week 10% extra korting op alle gebuikte kachels inruilen van uw oude kachel is ook mogelijk Openingstijden: do 13.30 -17.00 vr 9.00- 12.00/ 13.30- 17.00 za. 10.00 - 16.00 uur tel: 0478-571978 Lollebeekweg 61 Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 11