Bloeiende viooltjes in vele kleuren. Lampionnen, diverse soorten siervruchten,sierkool en chrysanten. H.Cox Molengatweg 4, Horst tel 077-3982922 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Verbouwing We kunnen al deels gebruik maken van de nieuwe toiletten. In de herfstvakantie wordt er nog hard doorgewerkt aan dit project. We hopen eind november klaar te zijn. Nog even 'stofhappen'. Het nieuwe vluchtplan is inmiddels ook gereed en goedgekeurd. Hier zijn we erg tevreden mee. Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Donderdag 1 november wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren op donderdag tot 9.00 u. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. V oorlees wedstrij d Vrijdag 19 oktober hebben Roel, Moniek, Casper en Mark ons allemaal voorgelezen in het kader van de Voorlees wedstrijd 2007. Dit was erg spannend voor de deelnemers. Alle vier hebben ze hun beste beentje voorgezet. Daarom was het ook erg moeilijk voor de juffen en meester om een winnaar uit te kiezen. Uiteindelijk konden we Moniek feliciteren met het winnen van de wedstrijd op schoolniveau. Proficiat meisje! Luizencontrole 29 oktober is het weer zover: luizencontrole. Het is prettig voor de kriebelcontroleurs als er geen gel of staartjes in het haar van de kinderen zit(ten). Vernielingen Helaas hebben wij moeten constateren dat er in de avonduren en in de weekenden rondom de school veel vernield wordt. Dit vinden wij als schoolteam erg jammer, omdat wij steeds opnieuw moeten investeren in dingen die al dan niet opzettelijk vernield worden. We zouden het daarom erg op prijs stellen als u, indien u dit opmerkt of ziet, hier melding van maakt op school zodat wij dit verder op kunnen pakken met de politie conform convenant veilige school. Met vriendelijke groet. Team bs 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 23