VERSLAG ORANJE WIT 1 - SVOC'Ol 1 i Chinese rol Indiase rol Mexicaanse rol Probeer ze nu alle 3 voor verpakt op Frisbee Vegetarisch: van€4,85 Voor 3,75 van €5,95 Voor 4,75 Aanbiedingen geldig van 25 t/m 31 Oktober 2007 Rijst groenten schijven 6 stuks Veg. schnitzels 4 stuks van €3,75 VOOr 2,75 Bami schijf oriental 9 stuks Van 5,50 VOOr 4,50 Veg. nuggets 18 stuks Vervolgpagina korfbal De laatste wedstrijd van de le helft buitencompetitie betekende wederom tegen Oranje Wit strijden. Na de nog ietwat bittere nasmaak van de vorige keer, moesten we met een frisse blik deze wedstrijd ingaan. Voor ons stond er weinig op het spel, bij winst of verlies zou onze 4e plek niet in het gedrang komen. Oranje Wit daarentegen zal meer druk hebben gevoeld, aangezien zij een le plaats te verdedigen hadden. We begonnen heerlijk de wedstrijd en het was Kim Dircks, die met (3x is scheepsrechthaar balletje vanonder de korf door de mand zag verdwijnen. Joan Willemssen mocht m.b.v. een strafworp onze voorsprong verdubbelen. Ook Debbie Wismans wist een strafworp te verzilveren en ons op 0-3 te zetten. Yvonne Classens scoorde onze laatste treffer in de eerste helft; haar kans onder de korf wist ze perfect om te zetten in een doelpunt. Het overige kwartier kregen we weinig gecreëerd in de aanval. We speelden niet vanuit de overtuiging. Gelukkig hadden we het verdedigend wel zeer goed in de smiezen. We gaven Oranje Wit geen duimbreed, oké slechts 1 maal dan, en dit was dan ook hun enige score voor rust. Joop was een zeer tevreden mens en dit kwam niet door zijn nieuwe blouse, nee hij was trots op zijn dames! Wel gaf hij aan dat we aanvallend toch nog eens flink aan de bak moesten. De eerste treffer na rust moest voor ons zijn, om zo proberen uit te lopen... Joan Willemssen wist met een korte kans de marge weer op 4 te zetten. Debbie Wismans mocht wederom een strafworp verzilveren (1-6). Niet eenmaal wist Oranje Wit onze marge kleiner te maken als 4. Nadat zij hun 2e doelpunt scoorde, kwamen het 7e en 8e doelpunt uit handen van Joan Willemssen met een afstandschotje en een strafworp. Debbie Wismans wist uiteindelijk onze laatste treffer te scoren met een doorloopbal. Oranje Wit wist nog 2 maal de korf te vinden. Met een 4-9 eindstand, kunnen we zeer tevreden zijn en dat waren we ook. Onze 4e plek ziet er in lx heel anders uit! Met ook een verlies van de Merels, sluiten wij weer helemaal aanSchitterend! Met 2 weken rust voor de boeg, kunnen we vanaf 11 november weer lekker ballen binnen 4 muren. We hopen dan weer op veel publiek, kei bedankt! Groetjes, SVOC'Ol I DEURNESEWEG 134 YSSELSTEYN TEL: 0478 - 541513 Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden I Openingstijden: Maandag: 13.00 -18.00 uur r4^ÉSm Dinsdag t/m Vrijdag: 09.00 -12.00 uur t en van: 13.00 -18.00 uur parkeer plaats Zaterdag: 09.00 -17.00 uur AA 't Diepvrieshuis €2,95

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 13