Beste lieve mensen, Generale repetitie Op vrijdag 19 oktober om 19.30 uur, in de Wis. Dit is voor de fanfare de laatste repetitie voor dat ze, twee dagen later, aan het Bondsconcours in Roermond deelneemt. Om de muzikanten en de dirigent in deze laatste voorbereidingen te steunen en om alvast van een voorproefje te kunnen genieten, is het mogelijk om deze repetitie te komen bezoeken. U bent dus allen van harte welkom!! De toegang is gratis en voor koffie, thee en limonade wordt gezorgd. Zondag 21 oktober, Bondsconcours Om 10.30 uur vertrekken we met z'n allen met de bus vanaf de Wis. We willen iedereen verzoeken om op tijd aanwezig te zijn, zodat de bus ook echt om 10.30 uur kan aanrijden. ledereen dient zelf voor een lunch te zorgen. Om 14.05 uur zullen we ons repertoire ten gehore gaan brengen. Nadat er nog een korps na ons gespeeld heeft zal omstreeks 16.30 uur de uitslag bekend worden gemaakt. De bus vertrekt om 17.45 uur weer terug naar Castenray. Op de terugreis wordt er voor een broodje gezorgd. De supportersbus vertrekt om 12.00 uur vanaf de Wis en gaat om 17.30 uur weer terug Ook deze mensen worden op de terugreis van een broodje voorzien. Opgeven voor de supportersbus kan bij Christian of op de lijst op het bord. Feestavond 3 november, om 20.00 uur in de WIS!!! Overige details volgen later... Net als vorig jaar, komen de leden van de zorggroep bij u langs met donateurskaarten voor het Lourdescomite. Dit is voor een bijdrage, zodat hopelijk weer een zieke van Castenray naar Lourdes kan en mag gaan. Hier maak je weer iemand zo blij mee, zodat deze zieke er lekker eens een keer uit kan na al dat getobber. Je kunt beter wat geven als het zelf hebben wordt wel eens gezegd. Ze komen in dezer dagen bij u aan de deur. Laat ze niet in de kou staan, want dan kan er tenminste iemand naar Lourdes gaan. Bij voorbaat alvast onze dank. De leden van de zorggroep.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 6