Wij zijn op zoek naar een oppas. Worrum is de waerstieën van streek? Actief de winter door, Onder dit motto gaat deze winter de snertcompetitie weer van start. We willen in de maanden november t/m maart op zondagmorgen (voor de B poule) en zaterdag in de late namiddag (voor de A pouledeze competitie spelen. Naar gelang het aantal aanmeldingen zullen er 6 tot 8 wedstrijddagen gespeeld worden. De kosten bedragen 5,~ pp (inclusief baanhuur en ballen). De winnaar kan eeuwige roem vergaren als de enige echte snertkampioen van TC OICA 2007-2008. Een betere reden om mee te doen is er niet. Doe mee en geef jezelf een opkikker tijdens deze donkere dagen. Aanmelden via e-mail of bellen naar: Monique Loonen 0478-571965 mail: mloonen@xs4all.nl Jolanda Classens 0478-571233 mail: classens-tax@hetnet.nl De laeste waeke gebeurt dur iets aegenaardigs mit de Caselse waerstieën op den hoek van de Kampagne. De gelierde wieëte nie goed wat ze dur mit an motte. Ut kumt dur op nér dat de stieën maej begint te glaöje, zonder dat ut waer dor anleiding vur geft. Ut is onverklaorbaar en niemus wet wor ut van kumt of wor dat mit te make het. Laest het dur iemus flink zien fikke an verbrand. "God gloeiende" riep ie en zaej ok nog iets anders wat dor op leek. De heilige ien den hemel verschote dur van en krege ut nog host hetter as de kei zelf. Hej schamde zich kepot, umdat toevallig ok net en verliefd stel passierde. Die han ut gelukkig zo druk mitén dat zej gen oeëg han vur de dinge die rondumeurhin gebeurden. Gaer zeuje wej wille wieëte wat dur mit de waerstieën an de hand kan zien en worrum hej zoeë reagiert. Wie iets wet of os verder kan helpe, wordt verzocht contact op te neme mit iemus van ut Naobere-bestuur. Mit de winter vur de deur kunne wej ut nie gebruke dat de waerstieën onbetrowbare waersinformatie geft. Ben jij 16 jaar of ouder en zoek je een oppasadres? Of misschien met z'n tweetjes Bent U een mevrouw die onze oppasmoeder wil zijn? Bent U het echtpaar dat ons wil helpen? Wij zoeken mensen die op ons willen passen als onze mama is werken. Ons mam werkt bijna altijd tussen 16.00 en 22.00 uur en tussen 07.00 en 09.00 uur; soms moet ze ook blijven slapen op haar werk. Ons mam werkt niet elke dag hoor! Zij werkt ook niet steeds op dezelfde dag, ongeveer 3-4 dagen per week. Wij kunnen 's avonds en 's nachts nog niet alleen blijvenwant we zijn nog maar 12, 8 en 7 jaar. Wie denkt, die kinderen wil ik helpen, moet maar snel naar onze mama bellen. Haar GSM-nummer is 0652075879. Groetjes en wie weet tot kijk! Lisanne, Luc en Marijn Peeters. Castenrayseweg 30 5811 AM Castenray TEWlSCLUB "OiRLO - CASTEN RAY"

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 2