Vrouwen Vereniging Castenrav Woensdag 24 oktober Kienen. Ver**tg*n% RUITERCLUB "DE EENDRACHT" Vrouwen - Casten ray Op woensdag 24 oktober a.s. gaan we weer gezellig kienen. Jean van Osch en Mia Marcellis zijn samen op pad geweest om leuke prijzen te kopen. Nieuwsgierig naar wat die twee voor ons hebben ingeslagen?? Kom dan op 24 oktober naar de Wis en kien gezellig met ons mee!! Aanvang 20.00 uur. Beste leden, Zoals jullie weten organiseren wij al enkele jaren in samenwerking met de ouderenbond onze jaarlijkse kerstavond. Ieder jaar trekken we met ons programma ook een volle zaal, helaas met voornamelijk leden van de ouderenbond. Het opzetten van een dergelijke avond kost heel wat energie en we vinden het dan ook heel erg jammer om op deze avond haast geen leden van de vrouwenvereniging te kunnen ontmoeten. Na overleg binnen ons eigen bestuur en later met de ouderenbond hebben we dan ook besloten om onze samenwerking te beëindigen en ieder voor zijn eigen leden een kerstmiddag/avond te organiseren. Onze gedachten gaan uit naar een evt. gourmetavond, maar dan in kerstsfeer, dat wil zeggen dat er leden zijn die evt. een verhaal of een gedicht willen voorlezen of een instrument bespelen of iets anders wat met kerst te maken heeft. Wij staan open voor alle suggesties. Uiteraard willen we natuurlijk weten hoe onze leden hierover denken. Daarom vragen wij jullie om onderstaand strookje bij een van de bestuursleden in te leveren Zodat wij een idee krijgen hoe de eventuele belangstelling voor deze avond is. Strookjes kunnen worden ingeleverd t/m 19 oktober. De datum voor deze avond is gepland op 19 december a.s. Het bestuur van de Vrouwenvereniging Castenray. Ja, ik wil graag gourmetten. Naam: Ja, ik wil graag meedoen Wat en met hoeveel personen Ik heb een heel ander idee nl. http://castenray.dorpenvenray.nl/eendracht Afgelopen zaterdag behaalde Anke Nabben met haar pony Casper S de 5eprijs bij het dressuur DL1 in Sevenum. Aankomend weekeinde is er een selectiewedstrijd springen voor pony's en paarden in Merselo. Wij wensen alle deelnemers veel succes. 27

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 27