Stichting Jeugdwerk Castenray 'De Maas/ioeue 20 oktober: Playbackshow: Aanstaande zaterdag is het dan zover. De jaarlijkse playbackshow staat weer op het programma en het beloofd een volle en spectaculaire avond te worden. Met maarliefst 12 optredens is er dus veel te zien en te beleven. De jury is zich in alle geheim aan het voorbereiden op de optredens die komen gaan. Wie oh wie wint dit jaar de felbegeerde 'trofee' Zaterdagmiddag 20 oktober is er in de Wis een generale repetitie. Je kunt dan met of zonder attributen een keertje echt op de bühne oefenen. Er zijn dan ook enkele mensen van SJWC aanwezig die nog wat tips kunnen geven. We beginnen rond 13.00/13.30 uur (ligt een beetje aan jullie korfbal- en voetbalschema). De playbackavond begint rond de klok van 20.00uur (na de H. mis) en zal tot ongeveer 23.00 uur duren. De Wis is open vanaf 19.30 uur. Nodig familie en vrienden uit om te komen kijken en genieten van de vele spetterende optredens! Veel succes allemaal en tot zaterdag 2 november: Zwemmen Deze vrijdagavond gaan we weer lekker zwemmen bij het Meerdal. We vertrekken om 18:00 uur bij de Wis en zijn ongeveer om 21:30 uur weer terug. Het kost €4,-. Denk ook aan het meenemen van €1,- muntje voor in het kluisje, dit krijg de op het einde weer terug. Je kunt je opgeven t/m 25 oktober bij Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl Ook zijn we op zoek naar ouders die ons naar het Meerdal willen brengen, en ons op het einde ook weer op willen halen. Meld je aan bij Regi! 16 november: Dropping Jawel, onze jaarlijkse dropping staat weer gepland op vrijdag 16 november aanstaande. We vertrekken dan rond de klok van 18.00 uur met een geblindeerde bus naar Daar zullen de groepjes (inclusief de leiding) gedropt worden en moeten ze zelf hun terugweg zien te vinden. Na wat lekkers gegeten te hebben vertrekt de bus dan weer richting de kerk van Castenray. We zijn dan rond 22.30 - 23.00 uur weer terug. Je kunt je vanaf nu opgeven voor deze spannende wandeltocht. Het kost €7,50. Ook zijn we op zoek naar ouders die een groepje willen begeleiden. Geef je op bij Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@plQnet.nl Wat er verder al op de agenda staaf. 1 december: Film 15 december: Knutselen Voor meer informatie WWW.De-Maashoeve.nl 0478-533830 Voor al uw feesten, partijen, vergaderingen en alle andere feestelijkheden die u in een sfeervolle ambiance wilt organiseren. U zoekt een lokatie? Wij bieden meer! G rancl -tel c a f c: Openingstijden: do t/m di. vanaf 11 uur Woensdag sluitingsdag. De Kooy 15,5861 EH Wanssum

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 24