Hallo dartsliefliebbers, Kantoor Rabobank Wanssum in een nieuw jasje! Rabobank Venray Afgelopen vrijdag werd de 4e competitiewedstrijd gespeeld we waren met 17 man wat resulteerde in 4 poules. Er werden 2 180 ers gegooid en wel door Hans Nieweg en Toon Bongers De uitslagen van de poulewedstrijden poule 1 poule 2 poule 3 ltoon lhans 2niek 2rob 3ruud 3wout 4marco 4maikel 1 frank 2patrick 3steffan 4tom Tot Vrijdag 20:15 precies!! Of eerder natuurlijk. poule4 lmichiel 2mike 3roel 4bob 5 bram RRR Het Rabobank-kantoor in Wanssum ondergaat de komende maanden een flinke renovatie. Begin februari zal kantoor Wanssum geheel gemoderniseerd zijn. Voor zowel klanten als medewerkers wordt het fijner verblijven in het kantoor. In november start de verbouwing, waarbij de gehele benedenverdieping een nieuwe look krijgt. Er komen meer balies, meer zitjes en spreekkamers. Ook komt er een internethoek waar klanten hun bankzaken kunnen regelen. Bovendien wordt het pand zo aangepast dat het beter toegankelijk is voor ouderen en gehandicapten. De geldautomaat wordt bijvoorbeeld tien centimeter lager geplaatst zodat mensen in een rolstoel de automaat makkelijker kunnen bedienen. De bovenverdieping wordt niet verbouwd. Het personeel gebruikt de bovenverdieping nu als kantine, maar na de verbouwing komt daarvoor beneden een ruimte. Er zijn plannen om de bovenverdieping beschikbaar te stellen voor maatschappelijke activiteiten. Daarom komt er wel een aparte ingang van buitenaf naar boven toe. Het kantoor heeft een belangrijke functie voor klanten uit de gemeente Meerlo-Wanssum en Well en Wellerlooi. Naast de vernieuwing van het kantoor wordt daarom ook de dienstverlening uitgebreid. Er komt meer personeel en kennis, zodat de klanten er voortaan ook voor bijvoorbeeld hypotheken terecht kunnen. De bank streeft ernaar dat tachtig procent van de diensten er straks verricht kan worden. Nu is dat nog minder, het zijn vooral de meer eenvoudige bankzaken. Daar komen straks advies en complexere zaken bij zodat het een volwaardig kantoor wordt. Heeft u nog vragen neem dan gerust contact met ons op via (0478) 530 300 of per e-mail communicatie@venrav.rabobank.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 21