orps Mac wmdit Caslemray KERKBERICHTEN Ambassadeur Sydney Redactieadres: Castelostraat 20a ©571890 e-mail: deschanscastenrav@home.nl Abonnementen: Campagnestraat 8 ©571739 Inleveren kopij vóór maandag 20.00 uur nr. 3 9 17 oktober 2007 Zaterdag 20 okt. 19.15 uur: Overleden ouders Tacken-Haegens Jrd. Peter Ewals en Caroline Rambags Misdienaars: Jaimy, Jimi, Casper, Veerle Pastoor te Boekhorst is bereikbaar onder tel. 531270. ALLERHEILIGEN (BEELDEN) Een van onze parochianen heeft het kerkbestuur benaderd met de vraag of het een idee was om de kerkelijke feestdag 'Allerheiligen' extra cachet te geven en de heiligen extra te eren door rond de tijd, dat deze dag gevierd wordt, zoveel mogelijk heiligenbeelden in de kerk te plaatsen. Het bestuur wil hier graag aan meewerken en roept bij deze dan ook iedereen, die thuis (een) heiligenbeeld(en) heeft, op om een of meerdere heiligenbeelden, groot of klein, op zaterdag 27 oktober vanaf 18.30 uur in de kerk te bezorgen. De beelden krijgen dan een mooie plek op het priesterkoor en kunnen dan na de allerzielendienst van zondag 4 november weer mee naar huis genomen worden. Let wel: het tijdelijk afstaan en in de kerk plaatsen van deze beelden is geheel op eigen risico! Volgend jaar, van 10-19 juli 2008, vinden de Wereldjongerendagen plaats in Sydney. Ik nodig jongeren uit om onze parochie te vertegenwoordigen in Australië, waar de paus ook op bezoek komt. Het verblijf in Sydney en omgeving is bij gastgezinnen thuis, zodat je ook kennismaakt met de Australische cultuur en leefgewoonten. In Venray is een jongerengroep druk bezig met de voorbereidingen en activiteiten om geld in te zamelen voor hun reis. Meer info over de jongerendagen en het programma enz.: vvvvw.wid.nl. En ik kan je natuurlijk in contact brengen met de jongeren in Venray. Let op: de inschrijvingstermijn loopt tot 1 december. pastoor J. te Boekhorst D i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 1