Katholieke Bond van Ouderen - Castenray Bedevaart Witt em woensdag 17 oktober a.s. Vandaag 17 oktober a.s. gaan we weer in samenwerking met de afd. Castenray- Oirlo - Oostrum ter bedevaart naar Wittem. Wij verwachten onze deelnemers om 09.10 bij de Kerk. Uitnodiging vrijdag a.s. 19 oktober. Vanuit de Stichting De Wis hebben we een uitnodiging ontvangen om de feestelijke uitreiking van het Lokale Toegankelijkheid vignet bij te wonen. Wij verwachten veel van onze leden speciaal met scootmobiel, rolstoel, rollater. enz om te laten zien dat deze voorziening zeer goed van pas komt en ook goed gebruikt wordt. Kortom iedereen is van harte welkom. Aanvang 14.45 uur. Zie verder programma in de Schans. Traktatie Groenonderhoud dinsdag 13 november a.s. Namens de Gemeente mogen wij onze Schoffellaars met hun partners uitnodigen op koffie met vlaai, aanvang 10.00 uur v.m. in de Wis, ook zal er iemand die over het groenonderhoud vanuit de Gemeente gaat, aanwezig zijn, als we nog vragen of opmerkingen hebben kunnen we er dan over praten. Allemaal welkom en houd deze datum vrij Demonstratie bij Intratuin in Venrav op dinsdag 6 november a.s. We hebben weer een uitnodiging om een najaar demonstratie bij te wonen bij Intratuin in Venray, er worden weer herfst en Kerst stukken gemaakt, dan kunnen we weer met allerhande ideeën naar huis. Aanvang 9.30 uur tot 11.30 uur. U kunt zich opgeven voor deelname bij Noor Jacobs tel.571253 Truus Tacken tel. 571249. Deelname is gratis. Bijeenkomst 50 zitting zondag 21 oktober a.s. A.s. Zondag 21 oktober is er weer bijeenkomst met organisatie en artiesten om 10.30 in het hok bij Fam, Tacken. Schoonheids -Pedicure Specialiste woensdag 7 november a.s. 14.00 uur Op 7 nov. zal Karin van Bommel- Versteegen een lezing en uitleg geven over haar vak als schoonheids- en pedicure specialist. Karin heeft zoals u misschien al weet een salon in Castenray genoemd "Beau Visage" wat betekent "schoon gezicht". Er wordt aandacht gegeven over hoe u huid moet verzorgen. Rimpels weghalen door een crème te gebruiken alleen dat is een illusie, daar heb je Hans Klok voor nodig (voor de illusie). Maar zorgen dat uw huid soepel en verzorgd er uit ziet gaat wel, door goede reiniging, een behandeling en de goede soort crème, ziet u er weer stralend uit. Dit geldt ook voor de man, ook daar is een huid behandeling belangrijk. Ook de voeten moet u goed onderhouden, tenslotte moet u er elke dag gebruik van maken. Ook hier is een goede verzorging zeer belangrijk. Door middel van demonstraties zal Karin u het een en ander uit leggen, er is natuurlijk ook ruimte voor vragen te stellen. Onder de aanwezige wordt er ook een gezichtsbehandeling weggegeven. En als u denkt ik heb toch nooit prijs dan heeft u het mis, want iedereen krijgt korting op "90 minuten geniet in Castenray" wat dit inhoud vertelt Karin u graag. Karin zal geen tover show presenteren op deze middag, maar een goed advies voor uw huid en voeten. De Ouderenbond wenst onze fanfare veel succes 18

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 18