MUNCKHOF Uw droomreis binnen handbereik? R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Verbouwing Donderdag heeft er een inspectie plaatsgevonden van de riolering. De riolering zal gedeeltelijk vervangen moeten worden. Dit gaat komende week gebeuren. Ook worden de toiletten van de midden- en bovenbouw gerenoveerd. De toiletten van de onderbouw en de leerkrachten zijn dan klaar voor gebruik. Het einde komt al aardig in zicht! Zet maar alvast in uw agenda: 20 december heropening school. Kledinginzameling De kledingkasten kunnen worden opgeruimd! Donderdag 1 november wordt er weer kleding ingezameld. U kunt de zakken kleding inleveren op donderdag tot 9.00 u. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de renovatie van de speelplaats. Voorleeswedstriid Vrijdag 19 oktober kunnen de kinderen van basisgroep 4 zich plaatsen voor de Voorleeswedstrijd 2007. De kinderen zullen een stukje voorlezen uit een, zelf uitgekozen, boek. Alle kinderen van de andere basisgroepen komen hier natuurlijk van genieten. De juffen en meester zullen fungeren als jury. Spannend en leuk! Herfstvakantie Van 22 oktober tot en met 26 oktober is het herfstvakantie. De leerlingen hebben dan vrij. Tijd voor een heerlijke herfstwandeling. Het team van basisschool 'De Stek' wenst jullie een fijne vrije week toe. Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' Munckhof Personal Touch stelt uw reis geheel naar uw wens samen. Van een stedenreis of zonvakantie tot een huskysafari in Lapland! Uiteraard boekt u bij ons ook pakketreizen van de bekende Nederlandse en Duitse touroperators en kunt u vliegen vanaf regionale luchthavens als Eindhoven, Niederrhein, Düsseldorf en Maastricht. Munckhof Personal Touch Tel. 06 2783 4069 personaltouch@munckhof.nl www.persoonlijkevakanties.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 13