êmm R.K. Basisschool 'De Stek Castenray Bezoek concentratiekamp Vught De leerlingen van groep 7 en 8 hebben afgelopen donderdag het concentratiekamp van Vught bezocht. Dit was een zeer indrukwekkende belevenis voor de kinderen. Het bezoek werd gebracht in het kader van het geschiedenisproject rondom de Tweede Wereldoorlog. We willen de ouders bedanken die dit bezoek mogelijk hebben gemaakt door zich vrijwillig aan te bieden om de kinderen te vervoeren. Proiectweek Nederlands-Indië Maandag zijn de kinderen van groep 5 tot en met 8 gestart met een project rondom de onafhankelijkheidsstrijd in Nederlands-Indië. De Heemkundegroep van Castenray heeft een prachtige expositie ingericht rondom dit thema in basisgroep 4. Maandag hebben de kinderen zijn erg enthousiast. Er werden projectplaten gemaakt, specerijen en kruiden verzameld en pentekeningen gemaakt van VOC schepen. Wilt u een kijkje komen nemen? Dan is dat mogelijk. Informeer hierover bij de leerkrachten. TSQ (Tussens Schoolse Opvang) Vanaf 1 oktober vervangt José van Boekei Marly Steeghs als Overblijfcoördinator. MR-ver gad erin g Dag: donderdag 4 oktober Tijdstip: 19.30 U. Plaats: Matthiasstraat 17 MR-vergaderingen zijn openbaar. Workshop toveren groep 1 en 2 Op woensdag 10 oktober bezoeken de kinderen van groep 1 en 2 Kunstencentrum Jerusalem. Zij zullen daar aan de slag gaan rondom het thema Toveren. Dat wordt super gezellig! Met vriendelijke groet, Team bs 'De Stek' Klantenservice 077-320 95 95 Meer info? Kijk op www.zgnl.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 22