Vrouwen Vereniging Castenray k MUEICKHOF Uw droomreis binnen handbereik? Woensdag 3 oktober Psychonomie. Vanavond krijgen we uitleg over Psychonomie. Helaas is Anette Müller door omstandigheden verhinderd. Ze heeft ons verzekerd om een van haar beste leerlingen te sturen. Dus gaan we ervan uit dat het een hele interessante avond wordt! Aanvang 20.00 uur in de Wis. Woensdag 24 oktober Kienen. Op woensdag 24 oktober a.s. gaan we weer gezellig kienen. Jean van Osch en Mia Marcellis zijn samen weer op pad geweest om leuke prijzen te kopen. Nieuwsgierig naar wat die twee voor ons hebben ingeslagen?? Kom dan op 24 oktober naar de Wis en kien gezellig met ons mee! Aanvang 20.00 uur. Dinsdag 11 december Kerstdecoratie maken. Op dinsdag 11 december a.s. gaan we o.l.v. Agnes en Ria een kerstdecoratie maken. Dit wordt een hangdecoratie met verlichting. Degene die met het uitstapje zijn mee geweest naar de droogbloemenboerderij weten dat deze decoratie een sfeervol tintje rond de feestdagen in je huis zal geven. Omdat de pakketten besteld moeten worden bij de droogbloemenboerderij en deze ze weer moeten verzenden naar ons, is de opgave tijd maar kort. Opgave t/m 7 oktober bij Roos Vullings tel.: 0478571923 Eigen bijdrage 17,50 p.p 'Vrouwen Vereniging Castenray Aanvang 20.00 uur in de Wis. Groetjes, het bestuur. Munckhof Personal Touch stelt uw reis geheel naar uw wens samen. Van een stedenreis of zonvakantie tot een huskysafari in Lapland! Uiteraard boekt u bij ons ook pakketreizen van de bekende Nederlandse en Duitse touroperators en kunt u vliegen vanaf regionale luchthavens als Eindhoven, Niederrhein, Düsseldorf en Maastricht. Munckhof Personal Touch 21 Te!. 06 2783 4069 personaltouch@munckhof.nl www.persoonlijkevakanties.nl '^fp57

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 21