Vrouwen Vereniging Castenray /a 50 zitting bijeenkomst zondag 7 oktober a.s. Bijeenkomst voor artiesten en organisatie van de komende 50+ zitting in het hok bij de fam. Tacken, aanvang 10.30 uur. Brei garen! Een van onze leden is voor goede doelen truien en dassen aan het breien. Heeft iemand garen waar men niets mee doet, U kunt het bezorgen bij Noor Jacobs of bij Truus Tacken dan zorgen wij dat het goed terecht komt. Werk programma 2008. We zijn weer toe aan het nieuwe jaar programma 2008, heeft iemand een suggestie voor een excursie of thema middag, wij houden ons aanbevolen en horen graag ideeën van jullie waar we mee aan de slag kunnen. Gaarne reactie bij de bestuursleden. Bij voorbaat dank. Zoals jullie weten organiseren wij al enkele jaren in samenwerking met de vZZnwZ ouderenbond onze jaarlijkse kerstavond. Ieder jaar trekken we met ons cmunray programma ook een volle zaal, helaas met voornamelijk leden van de ouderenbond. Het opzetten van een dergelijke avond kost heel wat energie en we vinden het dan ook heel erg jammer om op deze avond haast geen leden van de vrouwenvereniging te kunnen ontmoeten. Na overleg binnen ons eigen bestuur en later met de ouderenbond hebben we dan ook besloten om onze samenwerking te beëindigen en ieder voor zijn eigen leden een kerstmiddag/avond te organiseren. Onze gedachten gaan uit naar een evt. gourmetavond, maar dan in kerstsfeer, dat wil zeggen dat er leden zijn die evt. een verhaal of een gedicht willen voorlezen of een instrument bespelen of iets anders wat met kerst te maken heeft. Wij staan open voor alle suggesties. Uiteraard willen we natuurlijk weten hoe onze leden hierover denken. Daarom vragen wij jullie om onderstaand strookje bij een van de bestuursleden in te leveren Zodat wij een idee krijgen hoe de eventuele belangstelling voor deze avond is. Strookjes kunnen worden ingeleverd t/m 19 oktober. Het bestuur van de Vrouwenvereniging Castenray. Ja, ik wil graag gourmetten. Naam: Ja, ik wil graag meedoen Wat en met hoeveel personen Ik heb een heel ander idee nl weieei-elieieeiieeie™eee'eej

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 20