16.15 uur: Muzikaal intermezzo 16.20 uur: Presentatie boek over de Indiëgangers 16.35 uur: Bezichtiging expositie, broodmaaltijd en gezellig samenzijn 17.45 uur: Sluiting en vertrek naar de parochiekerk Herdenkingsdienst in de Castenrayse parochiekerk m.m.v. het Dameskoor en het Kerkelijk Zangkoor. Aanvang 18.00 uur. Hiervoor nodigen we iedereen uit ons dorp van harte uit. Onthulling en inzegening van het Indiëmonument op het dorpsplein m.m.v. de Fanfare Dorpsklank. Aanvang: 19.15 uur. 1Opening door de voorzitter van het Heemkundig Genootschap 2. Muzikaal intermezzo door de Fanfare Dorpsklank 3Onthulling Indiëmonument 4. Gedicht en bloemenhulde door basisschoolleerlingen 5Uitleg kunstenares Marianne Hoedemaekers 6. Muzikaal intermezzo Fanfare Dorpsklank 7. Inzegening monument door pastoor Hans te Boekhorst 8. Toespraak door voorzitter Dorpsraad Castenray 9. Toespraak door wethouder Patrick van der Broeck 10. Bloemenhulde door heemkunde en anderen 11Last Post door trompettist 12. Casels Lied en Afsluiting Mogelijkheid voor alle aanwezigen tot bezichtiging expositie, kopen van een boek en napraten bij een drankje in gemeenschapshuis De Wis. We nodigen iedereen uit voor de herdenkingsdienst op zaterdag 6 oktober om 18.00 uur in onze kerk. Aansluitend onthulling en inzegening van het Indiëmonument op het dorpsplein. Toon u a.u.b. door uw aanwezigheid solidair met de Indië gangers en hun familie. Stichting Heemkundig Genootschap Castenray Wellicht zijn er mensen die bloemen bij het Indiëmonument willen leggen. Tijdens de onthullingsceremonie bestaat hiervoor gelegenheid. We vragen eenieder vriendelijk op zaterdag 6 oktober van 14.00 uur tot na de onthullingsceremonie geen auto's naast het dorpsplein te parkeren. 14

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 14