sr Open repetities Vrijdag 28 september a.s. is onze jaarlijkse bloemenaktie. De dames van het Dameskoor komen weer bij U langs met verschillende soorten boeketten. Vanaf 16.30 uur kunt U de dames verwachten. Willen de dames tijdig aanwezig zijn, in de loods bij Jan Classens, zodat we ook om 16.30 uur kunnen starten met de verkoop. Bestuur Dameskoor Castenray. 8 Het nieuwe verenigingsjaar is weer begonnen en het lijkt je leuk om aan iets nieuws te beginnen. Alleen hoe vind je de vereniging die bij je past en als je die gevonden hebt, hoe stapje er op af? Want in je eentje voor de eerste keer op iets nieuws afstappen is best spannend! Daar hebben wij, 't Jonge Garde Koor uit Oirlo, iets op gevonden. Voor het vierde jaar organiseren wij twee open repetities. Door de deuren van ons repetitielokaal wijd open te zetten willen we iedereen die van muziek houdt en het leuk vindt om te zingen in een klein koor de gelegenheid geven om kennis te maken met ons repertoire, onze manier van zingen en repeteren en met de leden van het koor. Wie en wat zijn wij? 't Jonge Garde Koor is een gezellig koor met 17 zingende leden. Allemaal meiden, die het leuk vinden om op woensdagavond een uurtje samen te repeteren, er geen bezwaar tegen hebben om twee keer in de maand een mis in Oirlo te zingen en houden van een afwisselend repertoire waarbij veel mogelijk is. Van gospel tot rock, van mooie luisterliedjes tot temponummers. Behalve in de kerk hebben we ook enkele andere concerten per jaar waar we een heel divers repertoire ten gehore brengen. Ben jij tussen de 15 en de 30 jaar? Kun je op woensdagavond van 19.00 - 20.00 uur repeteren en lijkt het je leuk om te zingen? Kom dan op woensdag 19 september en woensdag 26 september eens kijken op onze repetities. We repeteren in de kerk van Oirlo, dus makkelijk te vinden. Onze leden komen inmiddels van heinde en verre. Van Sevenum tot Boxmeer, van Venray tot Wanssum en ook uit Oirlo zelf. Ben je nieuwsgierig geworden? Je bent van harte welkom. A A\oemenakf/e 7

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 8