Stichting Jeugdwerk Castenray Thuiszorg Noord-Limburg is er voor u, 24 uur per dag! Klantenservice 0478 - 52 62 62 proteion 29 september: Doet ie 't of doet ie 't niet We gaan deze avond een gezellig spel doen in de Wis. In groepjes moet je allerlei opdrachten uitvoeren. We beginnen om 20.00 uur en het is rond de klok van tienen weer afgelopen. Het kost €1,50. Je kunt je hiervoor nog opgeven t/m 26 september aanstaande bij Regi: 571590 of per mail: reqi.classens@planet.nl 20 oktober: Playbackshow: Er hebben zich al een aantal groepen aangemeld, dat wil dus zeggen dat er al volop geoefend wordt. Maar wij weten ook dat er nog meer groepjes in het geheim aan het oefenen zijn, deze hebben zich alleen nog niet opgegeven. LET OP!! wacht hier niet meer te lang mee, want opgeven kan nog maar t/m 5 oktober aanstaande. Dus, hak de knoop door en geef je op!! Ook overig Casels talent (mensen die het leuk vinden om een gastoptreden te verzorgen) kan zich nog aanmelden (of vrijblijvend informeren) bij Regi. De playbackavond begint rond de klok van 20.00uur en zal tot ongeveer 23.00 uur duren. Wat er verder al op de agenda staat: 20 oktober: Playbackshow. 2 november: Zwemmen 16 november: Dropping 1 december: Film 15 december: Knutselen 19 U kunt bij ons terecht voor o.a.: huishoudelijke, persoonlijke, gespecialiseerde verzorging, verpleging, terminale zorg, nachtzorg, zorgalarmering, zorg-tv, dagvoorziening en consultatie voor senioren. Roeken w/e verzot9ende .ha-helpende imburg.nl Thuiszorg Noord-Limburg maakt deel uit van «.WW v

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 19