Gevestigd in Wanssum Verslagen: Van Dijck Lenders v.o.f. Administratieve en financiële begeleiding en advisering Voor een deskundige begeleiding en advisering van uw onderneming. Voor de verwerking van uw administratie. Voor al uw fiscale aangiften. Voor een persoonlijke benadering. Voor een betaalbare prijs. Wij hebben oog voor alle aspecten van uw onderneming en uw privé situatie wordt hierbij zeker niet vergeten. U kunt ons als volgt bereiken: Telefoon 0478-537560 06-53926917 (Jan van Dijck) 06-23351014 (Peter Lenders) E-mail info@,vandiick-lendersvof.nl Bezoekadres Geysterseweg 11a, 5861 BK te Wanssum. Resia 2 - SVOC 01 2 1-1 Na twee minimale nederlagen op rij heeft het tweede elftal weer een puntje kunnen behalen in de uitwedstrijd tegen Resia. De eerste helft werd wat slapjes begonnen en was het Resia dat het initiatief nam en de eerste kansen kreeg. Ut twed kon hier twee kopkansen van gelegenheidsspits Roel H. tegenover stellen. Resia kwam halverwege de eerste helft verdiend op een 1-0 voorsprong doordat de verdediging zich ietwat gemakkelijk liet piepelen. Hierna gingen we op jacht naar de gelijkmaker en die kwam er. Door goed doorzetten van Luc en Stef leverde laatstgenoemde een niet te missen voorzet af op Roel. En deze ooit zo talentvolle verdediger liet het netje onberispelijk bollen. De tweede helft waren er kleine kansen voor beide partijen. Halverwege kreeg Resia een niet te missen kans, echter gelegenheids keeper Vincent verkleinde zijn doel goed zodat het gelijk bleef. Niek kreeg nog een niet te missen voorzet van Roelmaar miste toch. Al met al na hard werken een verdiend gelijk spel behaald. Het ClephasA/oermans duo was redelijk tevreden maar lijkt nu r- al bijna op de schopstoel te zitten door de lage positie waarop het tweede bivakkeert. Volgende week de thuiswedstrijd tegen RKDSO 2. SVOC'01 5 - Wittenhorst 9 (0-6) 0-13 Het was een wedstrijd vol spanning voor de supporters. Ondanks het vroege tijdstip was er een grote opkomst langs de lijn, die de veldspelers ondersteunde. Het door blessures en transfersommen getergde vieft kon niet in de sterkste samenstelling aantreden. Gelukkig waren 2 talenten van de A zo vriendelijk om het vieft te ondersteunen in de strijd om uit de onderste regionen te komen van de 6® klasse. Naar het eerste fluitsignaal was er een goede start het duurde maar liefst 5 minuten voordat het eerste doelpunt viel. Er werden in de eerst helft enkele kansjes gecreëerd maar dit leiden niet tot het ere doelpuntje. In de 2 helft was er hetzelfde beeld als in de 1® helft het middenveld en de verdediging werd overlopen. Maar toch een aantal licht puntjes over de wedstrijd: veel publiek, nieuwe jeugd, oefening op aftrappen, 13-0 viel pas in de laatste minuut, aantal kansen en volgende week naar America 4 15

Castenrays dorpsblad De Schans | 2007 | | pagina 15